Naabrist parema

toob teieni Inbank

“Naabrist parema” osalejad Getter ja Kaspar avaldasid oma tülide põhjuse: kui meil on kuhjunud pingeid, siis..

''Reaalsuskontroll''
''Reaalsuskontroll'' — FOTO: TV3

Väljas on kolmas episood ”Reaalsuskontrollist”, kus pannakse proovile ”Naabrist parema” paarid ja vaadatakse, kas nende suhet on võimalik erinevate küsimustega proovile panna. Sellel korral on külla tulnud ”Naabrist parema” osalejate paar Getter ja Kaspar ehk Sisuloojad.

Üliõpilane Getter Adeele (21) ja ettevõtja Kaspar (27) on paar nii era- kui ka tööelus. Aktiivselt tegutsetakse ühises sotsiaalmeediaagentuuris ning luuakse ettevõtetele videosid, virtuaaltuure ja kõikvõimalikku muud sisu. Paar unistab majakesest, kus linnaelust ja internetisaginast puhata, saunatada ja loodust nautida. Selleks aga tuleb enne kõvasti tööd teha ning see noortele sobib. 

“Reaalsuskontrollis” küsitakse mõlema paarilise käest küsimus teise kohta ja kes õiget vastust teab, teenib punkti. Paar ütles koha alguses, et nad on koos olnud neli aastat ja tänasel päeval on see pigem pikk aeg. ”Ma arvan, et hea suhte saladus on see, kui sa oskad teineteist kuulata ja aktsepteerida ka teise vigu,” sõnas Getter.

Paar pidi kirja panema oma suhte aastapäeva, mille eest said nad mõlemad ühe punkti. Getteri sõnul tähistavad nad oma suhet igal aastal. ”Alati teeme seda erinevalt, kuid põhiliselt läheme kuhugi sööma. Meie jaoks on olulised just kogemused,” sõnas Kaspar.

Nii Getter kui ka Kaspar ei arvanud ära, kelleks paariline soovis väiksena saada. ”Kaspar soovis olla enesekindel mees ja sa oleksid selle eest punkti saanud,” sõnas saatejuht Karl-Gustav Kurn Getterile. Kaspar avas ka soovi tagamaad. ”Ma teadsin alati, et kui ma soovin midagi saada, siis ma olen selleks ka võimeline. Kuna ma kasvasin ilma isata, siis on ju vaja isa eeskuju, siis oli selline võitlus ikkagi lapsena,” selgitas Kaspar.

Paar rääkis ka omadustest, mis neid teineteise puhul häirivad. Nimelt, mõlemad toovad välja selle, kui teine ei kuula. ”Saade on meid isegi rohkem kokku toonud. Meil on pigem nüüd olnud korra nädalas väike sõnavõtt, millega ajame auru välja. Kui meil on kuhjunud pingeid, siis me ütleme välja, mis meid häirib,” selgitas Getter.

Vaata lähemalt videost, millised olid paari ülejäänud vastused ja kes neist ”Reaalsuskontrolli” võitis.

Kommentaarid puuduvad

Naabrist parema

toob teieni Inbank