Reklaam sulgub sekundi pärast

Ei või olla! Malle lasi endale Aafrikas afropatsid pähe punuda

Juba täna õhtul kell 20.00 jõuab TV3 eetrisse viimane "Taavi Mallega Aafrikas" osa. Enne koju naasmist võtavad reisisellid ette teekonna juuksuri juurde, kus lastakse Mallele pähe punuda ägedad afropatsid.

Kõik vinge saab kord lõpu. Nii jõuab täna lõpule ka Taavi ja Malle reisiseiklus Aafrikas. Reisisellid on Ghanale ringi peale teinud ning viimase asjana külastatakse ehtsat Aafrika turgu, et lähedastele külakosti kaasa osta. Ees ootavad viimased juhuslikud lõbusad tutvused ja igapäevaelu ehedad hetked. 

Malle on otsustanud lõpetada oma reisi eriti vingelt ning võttis ette teekonna ilusalongi, kus ta lasi endale pähe punuda ehtsad afropatsid.

Malle tõdeb, et kunagi väiksena olid tal küll pikad juuksed. Enne patside punumist sõnas ta Taavile, et afropatsid on hea kevadel pähe ära rullida ning siis saavad varesed tulla ja endale pesa teha. Patsid punuti Malle enda juuste külge ning naise sõnul käis punumine erakordselt kiiresti. Küll aga tõdes Malle, et lihtsamini oleks punumine läinud siis, kui keegi oleks ehituspoest liimi toonud.

Milline Malle uus soeng välja näeb? Seda saad näha juba õhtul!

"Taavi Mallega Aafrikas" viimane osa on eetris juba täna õhtul kell 20.00!