Reklaam sulgub sekundi pärast

Jah, sinu ideedele! Millised on “Naabrist parema” saateosaliste unistused?

lisaraha - jah sinu ideedele
"Naabrist parema" - Jah, sinu ideedele Inbanki võistlus — FOTO: Pixabay.com kollaaz

Lisaks oma majaprojektile on "Naabrist parema" saatepaarilised on asunud võistlustulle veel ühes põnevas ja tasavägises võistluses, et oma unistusi täita.

Saate peasponsor Inbank usub, et head mõtted väärivad teostamist ja kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab! Sellepärast andsid nad lisavõimaluse "Naabrist parema" saateosalistele, et aidata ka nende teisi unistusi ja soove täide viia.

Inbank on Eesti juurtega pank, mis tegutseb nii Eestis kui ka lähiriikides, pakkudes erinevaid finantseerimise ja hoiustamise tooteid. Inbankis on kokku üle 300 töötaja 17 erinevast rahvustest. Viimase kliendiküsitluse raames on Inbankis 96% rahulolevaid kliente. Iga 10-s inimene soovib finantseerimist seoseses kodu remondi, sisustamise või energiatõhususe parandamisega.

Kui tihti on sul tulnud ette olukordi, kus sul on küll vinge idee ja plaan selle elluviimiseks, kuid napib võimalusi see teoks teha?

Milline on sinu idee?

  • remontida või sisustada kodu
  • parandada kodu energiatõhusust soetades päikesepaneneele või tuulegeneraatoreid
  • paigaldada maaküte, säästlikum kütte- või ventilatsioonisüsteem
  • rajada elektriauto laadimispunkt
  • soetada energiatõhus sõiduk

Jah sinu ideedele!

Iga osalejapaar pidi tegema oma soovi tutvustamiseks video, rahvahääletuse tulemusena selgub, kelle idee saab Inbanki poolt lisaraha 500 € oma unistuse täitmiseks.

Vaata üle 4 videot ja vali välja oma lemmik

  • Sportlased - Cathy ja Marten

UNISTUS: Pääseda Olümpiale!

TUTVUSTUS: Paljud teist juba teavad, et oleme teel Olümpiale ja selleks on vaja veel palju pingutada. Lisaks on vaja kohta, kus puhata keha ja mõtteid ning selleks olemegi ehitamas mitteametlikult maailma kõige mõnusamat peatumispaika. Raha on aga asi, mida vahel ikka puudu jääb. Sina saad meid oma häälega Olümpiale sammukesele lähemale aidata!

  • Sisuloojad - Getter ja Kaspar

UNISTUS: Oma treeningnurk

TUTVUSTUS: Kui pead lugu oma tervisest ja tahad ka meid aidata tagasi trenni juurde! Treeningnurk on täpselt see, mis on meie majakesest veel puudu! Oleme terve elu trenni teinud, kuid praegusel kiirel ajal on see meil jäänud täiesti unarusse, sest veedame pea kõik oma ärkvelolekuaja konteineris. Stressi on palju ja just seda aitab kõrvaldada üks hea trenn!

  • Linnased - Kristin ja Kristjan

UNISTUS: Lapsele oma mänguväljak

TUTVUSTUS: Sel ajal, kui emme issi unistavad sellest imelisest suvemajast, siis samal ajal unistab Christofer oma mänguväljakust. Kuna Christofer on mänguväljakute suur fänn, siis võit oleks tema jaoks ülima tähendusega

  • Maakad - Erkki ja Maria

UNISTUS: Oma korvpalliplats

TUTVUSTUS: Nelja koosoldud aasta jooksul on korvpall saanud meie ühiseks armastuseks. Maria küll palli ei viska, aga keerutab jalga ning elab hoogsalt igal mängul tribüünilt kaasa. Kuigi meie suureks unistuseks on enda kodu, siis kirsiks tordil oleks kodu kõrval asuv korvpalliplats. Kus siis mujal tulevased kossuässad harjutama hakkavad?

Tule anna oma lemmikpaarile toetus Inbanki Facebooki lehel SIIN!

Hääletada saab kuni 28.04!

Kõikide hääletajate vahel loosib Inbanki välja lahedat merchi.

Kommentaarid puuduvad