Reklaam sulgub sekundi pärast

Ines ei tundnud maski langetanud sõpra ära: me oleme ju koos reisil käinud!

Johanna Alvin

Täna õhtul alustas TV3 eetris uus “Maskis laulja” hooaeg. Meeleolukas avasaade jäi viimaseks aga Triibulisele, kelle all peitis end tele- ja raadiosaatejuht Katri Teller. Ines oli naise esitusest aga suures šokis, kuna ei tundnud oma sõpra laval olles ära.

Laulja Ines oli peale saadet väga positiivselt üllatunud, kuna maski all oli peidus inimene, keda ta juba varasemalt juba isiklikult tundis. “Emotsioon on täiesti olemas, sest välja langes Katri Teller ja maski all ta seal peidus oli. Katrit ma ju tegelikult tean ja tunnen. Me oleme käinud ühisel reisil, kus oli küll tegelikult päris palju rahvast, aga meil olid seal omad hetked, kus me rääkisime ja me tegelikult tunneme aastaid.”

Ines aga lohutab end teadmisega, et ta ei olnud varem oma tuttavat laulmas kuulnud ja arvab ka, et saates kõlanud vihjed viisid ta valele teele. “Tõsi ta on, et ma ei ole teda niimoodi laulmas kuulnud, et see oli minu jaoks uus. Midagi aga seal hääletämbris oli mulle tuttavat, aga ma ei suutnud seda ära ühendada ja vihjete kaudu ma kippusin vist hoidma sinna sportlase suunale ja siis see hoidis mind kinni. Tema teine laul aga kõlas nii hästi ja mulle tundus, et ma pean mingit lauljat pakkuma.”

Lisaks Triibulisele ehk Katri Tellerile esinesid täna veel Saunaviht, Kiisu ja Vampiir. Kes järgmisena maski langetab, saab teada juba uuel nädalal.

“Maskis laulja“ neljanda hooaja detektiivid on Mart Sander, Liina Kanarbik, Eda-Ines Etti ja Kristjan Jõekalda. Tänavuste osalejate maskid valmivad kostüümikunstnike Liisi Eesmaa ja Gerly Tinni poolt. Saadet juhib Franz Malmsten.

Vaata videot ja saa teada, kui suur “Maskis laulja” fänn Ines ise on!

"Maskis laulja" on eetris igal pühapäeval 19.30!

Kommentaarid puuduvad