Reklaam sulgub sekundi pärast

Taavi Libe meenutab eriti humoorikat võttepäeva: arvasime, et meid ootab roosas kleidis mees

Taavi Libe
Taavi Libe — FOTO: TV3

"Kaadri taga Taaviga" on humoorikas TV3Play erisaade, kus saatejuht Taavi Libe reageerib oma tehtud lugudele ja avaldab, kuidas need päriselt sündisid.

Sel suvel käis Taavi Libe koos oma saatega "Märgatud Eestis" Rakvere külje all, kus elas Pille ja kelle mureks olid korstnad. "Kui Pille mulle helistas, siis oli kohe selge - probleem on akuutne, korstnad on katki ja vald sellega ei tegele. Minu jaoks oli kõige olulisem kokkuleppida aeg ja koht, kus me kohtume," meenutab Taavi.

Siis aga koitis talle ühtlasi, et ta polnud veel kordagi uurinud helistaja nime, aga kuna aeg ja koht oli teada, et olnud see takistuseks. Pärast mitut telefonikõnet oli talle jäänud mulje, et tegemist on mehega. "Kui me Tõrvasse kohale jõudsime ja õiget kohta otsima hakkasime, helistasin ma talle ja kuidagi ka ülejäänud võttetiimile jäi mulje, et inimene, kellega me räägime, on mees," jätkab Taavi.

Seepeale uuris meeskond, et kuidas nad kõneleja üles leiavad, mispeale teatas hääl telefonis, et tal on roosa kleit seljas. "Me olime ikkagi väga segaduses, et mis siin toimub?! Me tõesti mõtlesime, et meid ootab keegi meesterahvas, kellel on roosa kleit seljas ja kergendus oli suur, kui ikkagi lõpuks maja ees oli Pille ootamas ja me saime aru, et me hakkame korstnateemaga tegelema ja ühtegi muud allkonteksti siia loosse ei tule," räägib Taavi naerdes.

Tegelikkuses oligi helistajaks naisterahvas nimega Pille, kelle hääl oli lihtsalt pärast aastatepikkust suitsetamist väga madalaks muutunud. Loos esines ka Pille räbaldunud kass, kes naist jalast hammustas. "Pärast saadet saime me suurtelt loomasõpradelt pahandada, et miks me ei hakanud vaest kassi ravitsema, sest ta oli tõesti rääbakas. Ta oli hästi kõhn, aga samas tema pea oli hästi suur!" avaldab Taavi ja rahustab ka kõik loomakaitsjad maha, sest tänaseks on kass ravi saanud ja näeb juba palju parem välja.

Kõige koomilisem asi jäi Taavi sõnul aga saatest üldse välja! Mis see oli, vaata videost!

Vaata Taavi lõbusaid kaadritaguseid meenutusi videost!

Kommentaarid puuduvad