Reklaam sulgub sekundi pärast

“Laseri maksustuudio” esmaspäeval: automaks tuleb ligi 200 eurot aastas!

"Laseri maksustuudio" võtab luubi alla automaksu — FOTO: 123rf/TV3

Esmaspäevases "Laseri maksustuudios" on teemaks palju kirgi küttev automaksu. "Põhimõtteliselt kõik on automaksuga nõus. Parteid on nõus, vaid ühe erandiga. Autofännid on nõus. Isegi automüüjatele ei tule see mõte uudisena," kommenteerib Marii Karell automaksu saate sisu. 

Küsimus on ainult selles, kuidas ta tuleb. "Laser" toob vaatajate ette mudeli, mille abil oma auto potentsiaalset maksu arvutada ja toob stuudiovestluses välja mitmed lisategurid, mis veelgi autopidamist järgmiste aastate jooksul kallimaks muudavad.

"Automaksu valemiga mängides näeme, et enamikele autodele tähendab see 150-200 eurost väljaminekut aastas. Millise valemi kasuks täpselt otsustatakse, seda loodame juba saates kuulda."

Kas autost on tõesti saamas luksuskaup, sellest räägivad stuudios Jürgen Ligi Reformierakonnast, Andrei Korobeinik Keskerakonnast, Madle Lippus Sotsiaaldemokraatidest ja Aivar Kokk Isamaast. 

"Laseri maksustuudio" otse-eeter on esmaspäeval kl 19 TV3-s!

Näita 2 kommentaari

Ärge palun Jürgen Ligi’t enam saatesse kutsuge. Ta on väga ebaviisakas inimene. Televaataja küsis, et kui palju hakkab tema 70 aasta vanuse Pobeda aastamaks olema. Selle peale ütles Jürgen Ligi, et loll küsimus….

Vasta

linna poliitikud õppiku kõigepealt palgast rääkima,maarahva palk on keskmiselt 500-700 euri.

Vasta