Vitamiinid otse veeni ja abilinnapea teetööde keskel! “Laser” alustab hooaega eriti tuliste teemadega

"Laser" on TV3 eetris juba täna kell 20.30! — FOTO: Kollaaž / TV3

Täna alustab TV3s “Laseri” uus hooaeg. Avasaates võetakse Marii Karelli juhtimisel luubi alla pealinna teetööd ning testitakse üha populaarsemaks muutunud vitamiinisüste.

Marii Karell läheb koos Tallinna abilinnapea Vladimir Svetiga tänavatele, et välja selgitada, mida teeremont linnaelanikele tegelikult tähendab ning kui suur kasu sellest kõigest lõppkokkuvõttes on.

Lisaks uuritakse, miks üha rohkem inimesi endale ilu nimel vitamiine nii näkku kui ka veeni süstivad. Sõna saavad vitamiinisüstide austajad, kes selgitavad, millistel puhkudel need eriti hästi mõjuvad. Ka Marii Karell laseb endale süsti teha, et omal nahal tunda ja näha, mida see kaasa toob. 

Täna külastas Star FMi hommikuprogrammi “Laseri” toimetaja Piret Tali, kelle kinnitusel jagub saate värskesse hooaega veel palju põnevaid teemasid ja teste, milles osalevad ka teletegijad ise. “Marii Karelliga ühes meeskonnas töötades ei tea kunagi, millisesse eksperimenti satud,“ muigab Piret Tali, meenutades omaenda kaalulangetuskatset, mis osutus üllatavalt edukaks.

“Laser” on TV3 eetris juba täna kell 20.30! Vaata ka “Laseri” uue hooaja treilerit siit!

Kommentaarid puuduvad