Reklaam sulgub sekundi pärast

Luksuslik lossipuhkus! Kingitus, mida väärib iga ema

Sisuturundus

Wagenküll
Wagenküll

Emadepäeva tähistamine on aeg, mil me saame tõeliselt tunnustada ja austada meie elus kõige olulisemat inimest - ema. Ta on see, kes on alati meie jaoks olemas, olgu päev hea või halb. Seetõttu on oluline leida võimalusi, kuidas näidata talle meie armastust ja tänu. Üks suurepärane võimalus seda teha on veeta emadepäeva Taagepera lossis.

Wagenküll lossispa pakub luksuslikku ja romantilist majutust kahes erinevas ajaloolises hoones – juugendstiilis lossis, funktsionalistlikus pargimajas, mis on ühendatud lossiga läbi maa-aluse tunnel-galerii.

Lossis asuv restoran pakub imelisi maitseid ja ajaloolist atmosfääri ning lossi  köögis valmivate roogade eripäraks on täiuslikud maitsenaudingud läbi Josper puusöeahjus valminud roogade.

Lossi keldrikorrusel asuva spaa- ja saunakeskuse hubane, samas elegantne ja luksuslik atmosfäär, äratab ja ühtlasi mõjub lõõgastavalt kõikidele Sinu meeltele - rahustavad helid, hubane valgus, erinevate temperatuuride ja niiskustasemetega saunad ning õdusad veesilmad ja mitmed privaatsed lõõgastus- ja puhkealad peletavad väsimuse ja stressi.

Kindlasti on emadepäeva veetmine Taageperas väga mõnus kingitus. Iga ema väärib vähemalt ühte päeva aastas, mil ta saab tunda end tõelise printsessina või kuningannana. Lasta end teenindada ja poputada, nautides samal ajal imelist lossi atmosfääri ning maitsvaid hõrgutisi. Ja kui see pole veel piisavalt ahvatlev, siis meil on emadepäeval tulemas ka joogahommik, mis on kõikidele emadele tasuta.

Kuid mõistame, et alati ei pruugi emadepäeval kohale tulla. Seetõttu on meil teile varuks suurepärane alternatiiv - kinkekaart. See võimaldab emal valida endale sobiva aja, et nautida Taagepera lossi võlusid ning lõõgastuda meie hoolitseva teeninduse saatel. Kinkekaart kehtib kasutamiseks ühe aasta jooksul, nii et emal on piisavalt aega leida hetk, mil ta saab endale pühenduda ja nautida teenuseid, mis on suunatud vaid tema heaolule.

Wagenküll
Wagenküll
Wagenküll
Wagenküll

Ärge jätke seda võimalust kasutamata - tehke oma emale kingitus, mida ta tõeliselt väärib. Olgu see siis emadepäeva veetmine Taageperas või kinkekaart, mis pakub talle võimalust lõõgastuda ja ennast hellitada. Emadepäeva tähistamine pole kunagi olnud nii luksuslik ja hoolitsev! Tule tee broneering Wagenkülli kodulehel juba täna!