Reklaam sulgub sekundi pärast

ÜLEVAADE | Just nemad on “Kõige parema kaaslase” uue hooaja värsked osalised!

Desiree Mumm

KPK
KPK — FOTO: GO3

Go3 televisioonis alustab 20. märtsil uus "Kõige parema kaaslase" hooaeg täiesti uue kontseptsiooniga ning on aeg teha tutvust seekordsete osalistega!

“Kõige parem kaaslane. Karaokebaar” on suhtesaade, kus sotsiaalse eksperimendi käigus pannakse proovile noored, kes on mugava eluga ära hellitatud. Eelmistel hooaegadel viidi noored osalejad nutitelefonivabasse retrokeskkonda, et arendada nende iseseisvust, vastupidavust ja suhtlemisoskust. Nüüd toimub hüpe tänapäeva ja elu karmid, kuid lõbusad õppetunnid algavad karaokebaaris!

Saate jooksul leiavad 9 noort end erinevatest ametitest, püüdes samal ajal korraldada erinevaid karaokeüritusi alates armastuslaulu- ja hubastest kantrilaulu õhtutest kuni rock´n´rolli ja Eurovisiooni pidudeni. Kuidas toimub noortevaheline sünergia ja kuidas jäävad püsima loodud sõprussuhted kiires ja pingelises tööelus? Kellest saab sellel aastal kõige parem kaaslane?

Seekordses hooajas on üheksa osalist - Birgit, Hanna, Bruno, Järmo, Kevin, Maarjon, Nicole, Nikita, Triin.

Nikita, 19

Nikita
Nikita — FOTO: GO3

19-aastane Nikita on pärit Pärnust ja ta õpib hotelliettevõtlust Tartu Ülikooli Pärnu kolledžist. Noormees alustas kaheksa kuud tagasi ka laulmisega ning tema sõnutsi inspireeris teda muusikaga alustama Alika Milova, kes on talle suureks eeskujuks.

Saatesse otsustas Nikita kandideerida selleks, et luua uusi tutvusi ning saada üle hirmust uute inimestega suhtlemise ees. "Ma natuke kardan uute inimestega tutvusi luua ja kindlasti on tore ka telekas olla. Kuna tahaksin kahe-kolme aasta pärast tuntud lauljaks saada, siis usun, et üldine tuntus tuleks ka selles osas kasuks," ütles Nikita.

Noormees avaldas, et ta on mitmeid kordi käinud Alika esinemisi kuulamas. "Esimest korda käisin teda kuulamas laeva peal. Pärast esinemist sain ka temaga rääkida ja pilti teha," ütles Nikita.

Noormees ütles, et tal on soov teha ka tätoveering Alika loo "Bridges" laulusõnadega. "Soovin, et Alika kirjutaks enda käekirjaga "Bridges" laulusõnad ning saaksin tätoveerijal lasta just selliselt need sõnad enda kehale markeerida," sõnas Nikita.

Nikita tegemistel saab silma peal hoida ka TikTokis ja Instagramis.

Vaata SIIT, kuidas Nikita "Bridges" lugu esitab!

Birgit, 20

Birgit
Birgit — FOTO: GO3

Birgit on tubli ja toimekas noor, kes töötab klienditeenindajana ja tegeleb ka fotograafia ja laulmisega. Ta kandideeris saatesse, sest nägi, et see "Kõige parema kaaslase" hooaeg tuleb eelnevatest erinev - seekordses hooajas panevad noored end proovile vanalinnas asuvat karaokebaari juhtides. "Kuna ma olen hästi kaua laulmisega tegelenud, siis tundus mulle see saade väga huvitav," jagas Brigit.

"Ma olen väga positiivselt üllatunud! Kõik on hästi sõbralikud ja avatud, pakuvad kohe ühiseid tegevusi," võttis Birgit esmamuljed saate kohta kokku.

Birgit jälgis pingsalt ka eelmisi hooaegasid, kuid tunnistas, et tal on hea meel, et sellesse hooaega kokku tulnud noored erinevad eelmistest hooaegadest. "Eelmistes hooaegades oldi palju gruppides ning sellist ühtekuulumistunnet vähemalt kaamera vahendusel mina ei tajunud. Meil on täiesti teistmoodi! Kõik hoiavad ühte ja mingeid pisemaid gruppe seltskonna sees ei ole - kõik saavad hästi läbi," ütles Birgit.

Brigit saab jälgida ka Instagramis ja TikTokis!

Vaata SIIT, kuidas Birgit maailmakuulsat "Before he cheats" laulu esitas!

Maarjon, 20

Maarjon
Maarjon — FOTO: GO3

Maarjon on tubli ja toimekas noor, kes on koolis turismi õppinud. Hetkel töötab ta baariteenindajana ning tegelikult soovib hoopis näitlejaks saada. Ta kandideeris saatesse, et tuua oma ellu põnevust, mis argielust napib. "Soovin näha, mis teles toimub ning anda ka endale võimalus näha, kuidas ma hakkama saan," lisas ta.

Maarjon lisas, et tal on plaan minna ka lavakunstikooli näitlejaks õppima. "Kevadel on katsed, seega vaatame, võib-olla näeb mind kuskil lavalaudadel varsti. Kaamerakogemus tuleb igal juhul kasuks, sellepärast ma siin saates ka olen," ütles Maarjon.

Maarjoni saab jälgida ka Instagramis!

Vaata SIIT, kuidas Maarjon kehastas tuntud seriaalitegelast!

Kevin Viktor, 18

Kevin
Kevin — FOTO: GO3

Kevin Viktor avaldas, et tuli saatesse töökaaslaste survel. "Kandideerisin, kuna mu töökaaslased surusid tagant, et saatesse tuleksin," avaldas mees, kes töötas restoranis.

Noormees õpib praegu Pärnumaa kutsehariduskeskuses majutusteenindust. Kevin on hetkel õpingutega jõudnud teisele kursusele.

"Saatest ootan uusi kogemusi, tutvusi pikaks ajaks ning ma sooviks, et Sidni näitaks, kuidas teha lahedat saadet. Tunnistan ausalt, et ka minul on mitmeid saatemõtteid. Nii et, olge valmis!" ütles noormees.

Lisaks eelmainitule on Kevin ka osav parkuuris! Noormehe tegemistega saab kursis olla Instagramis.

Vaata SIIT, milline trikk Kevinil meile varuks oli!

Nicole, 20

Nicole
Nicole — FOTO: GO3

"Kõige parema kaaslase" saatesse tulnud Nicole ütles, et ta on kaubanduskeskuses juba viis aastat tööstaaži kogunud ning et see töö võtab põhilise osa tema ajast.

"Kardan uute inimestega suhelda ja uutes kohtades käia, aga tahtsin end panna saatesse tulles proovile, kas saan hakkama ning võib-olla see aitab mul ka nendest hirmudest vabaneda," sõnas Nicole.

Nicolel on tagavaraks aga ka üks trikk, millega ta pidudel ikka inimesi üllatab - nimelt suudab naine oma kõrvu liigutada! "Avastasin selle juhuslikult üks päev ning sellest ajast peale on see olnud mu partytrick!" ütles naine.

Nicole saab jälgida ka Instagramis ja TikTokis!

Vaata SIIT täispikka intervjuud Nicolega!

Triin, 19

Triin
Triin — FOTO: GO3

Nooruke Triin kolis Tallinnasse möödunud sügise alguses ja teeb vaikselt tutvust pealinna eluga. Hetkel töötab ta improteatris Ruutu10 ja kaalub sel aastal ka ülikooli õppima minemist.

Saatesse kandideeris ta just uute kogemuste saamiseks. "Mulle meeldib hästi enda mugavustsoonist välja minna, kuigi see on väga hirmutav, seda tahtsin kindlasti. Ootan uusi tutvusi ja sõpru!" naerab ta.

Noor naine tõdeb, et ta tahaks väga ka mingite hobidega tegeleda, ent ajapuuduse tõttu tal selleks võimalus puudub. "Ma olen tegelenud mitu aastat ratsutamisega!" tõdeb ta, et nooruspõlves tal siiski oli üks meelistegevus.

Uus "Kõige parema kaaslase" hooaeg leiab aset karaokebaaris - kuidas on Triinul endal suhted laulmisega? "Ma ei usu, et ma viisi pean. Mulle meeldib laulda, aga ma ei oska laulda!" naerab ta.

Jälgi Triinu tegemisi ka Instagramis!

Vaata SIIT täispikka intervjuud Triinuga!

Järmo, 21

Järmo
Järmo — FOTO: GO3

21-aastane Lihulast pärit Järmo õpib hetkel ülikoolis transpordi ja logistika erialal, töötab restoranis ning tegeleb tõukeratastega. "Tõukeratastega tegelemine tähendab seda, et vahetan akusid, kui need on tühjaks saanud, et need oleksid ikkagi inimestele kättesaadavad," ütles noormees.

Järmo tunnistas, et jälgis pingsalt ka eelmisi "Kõige parema kaaslase" hooaegasid. "Vaatasin pingsalt, milline seltskond on ja kuidas nad hakkama saavad," ütles Järmo.

Kuidas võrdleb noormees aga seekordset seltskonda eelmiste hooaegade omadega? "Ma arvan, et meil on juba selline väike armas perekond tekkinud ja ma usun, et siit saab ainult paremaks minna!" ütles Järmo optimistlikult.

Järmot saab jälgida ka Instagramis!

Vaata SIIT, milline on Järmo signatuurtantsuliigutus!

Hanna, 22

Hanna
Hanna — FOTO: GO3

Hanna ütles, et ta tahaks öelda enda kohta pealinnadaam, kuna ta süda kuulub Tallinnale, kuid tegelikult on ta pärit Lõuna-Eestist. Hannab töötab kahes kohas - restoranis ja baaris.

Neiu oli võtete eel ootusrikas. "Ma ootan kõiki neid uusi ägedaid kogemusi ja tutvusi. Me oleme selle lühikese ajaga juba nii hästi läbi hakanud saama!" rõõmustas Hanna.

Hanna on tegev ka sotsiaalmeedia platvormil TikTok, kuhu postitab videolugusid enda elust ja kogemustest. Kas üheks saatesse tulemise põhjuseks oli ka koguda tuntust, eesmärgiga enda sotsiaalmeedia kontodele rohkem jälgijaid püüda? "Ma arvan, et üks põhjuseid, miks ma kandideerisin, on see, et ma olen terve elu tahtnud seda telekogemust ja sära. Kunagi tahaks ka ise saadet juhtida, aga seda kaugemas tulevikus," jagas Hanna.

Vaata täispikka intervjuud Hannaga SIIT!

Bruno, 22

Bruno
Bruno — FOTO: GO3

22-aastane Bruno õpib ülikoolis noorsootööd, töötab suveti Lottemaal ning ka restoranis ettekandajana. "Kui veel jääb vaba aega, siis katsun ka jõusaali jõuda ja sõpradega aega veeta," ütles Bruno.

Bruno lisas, et ta elab iga päev nii, nagu jääks see viimaseks ning üritab kõigest maksimumi võtta.

Saatesse registreerisid Bruno tema sõbrad. "Ma küsisin, et mida ta tegi, ma olen ju võttepäevadel juba töögraafikusse lisatud, aga õnneks mul on tore juhataja, kes tuli mulle vastu," ütles Bruno. Noormees soovib saates osalemisega tõestada, et normaalseid ja tegusaid noori on! "Tahan näidata, et kõik noored pole hädapätakad, vaid leidub ka selliseid, kes on iseseisvad," ütles Bruno.

Bruno on lisaks ka andekas näitleja, kes Lottemaal erinevaid karaktereid mängib. Ta demonstreeris ka meie portaalile antud intervjuus oma suurepäraseid näitlemisoskusi!

Brunot saab jälgida ka Instagramis ja TikTokis!

Vaata täispikka intervjuud Brunoga SIIT!

"Kõige parema kaaslase" uus hooaeg alustab Go3 televisioonis 20. märtsil!

Kommentaarid puuduvad