Reklaam sulgub sekundi pärast

Avasta Pandora Laegas, Kalamaja kirbuturg. Võida boxirent!

Sisuturundus

kirbuturg
Pandoralaegas.ee

Kui sa pole veel kuulnud Pandora Laekast, on nüüd aeg kõrvad kikki ajada! See pole lihtsalt pood, see on lugu vapustavast naisest, Astra Tällist ja tema visioonist tuua moemaailma vabadus ja värskus.

Astra, kes kunagi töötas konservatiivses kontoris, kus tema erksavärvilise roosa seeliku eest anti käskkiri töölt, otsustas, et piiridest välja astumine ja isikupära väljendamine läbi riietuse on see, mida ta tahab edendada. Kui Astra Tälli värvikas seelik viis ta teekonna alguseni, kus ta otsustas luua oma ettevõtte, siis las see lugu olla sinu inspiratsiooniks teha kevadist tuulutust oma garderoobis ja avastada uus maailm Pandora Laeka kirbuturul. Astra uskumus, et iga naine väärib olla moodne ja ilus oma unikaalsel viisil, kajastub Pandora Laeka igas nurgas – paigas, kus stiil kohtub säästlikkusega ja kus iga rõivaese saab uue võimaluse särada.

Nii sündiski Pandora Laegas – koht, kus iga naine saab olla moodne, ilus ja eelkõige iseenda moodi.

kirbuturg
Astra Täll — FOTO: Pandoralaegas.ee

Pandora Laegas asub Kalamajas, Tööstuse 47A, Volta majas, pakkudes unikaalset võimalust nii müüjatele kui ka ostjatele. Siin saab igaüks rentida endale boksi, et tuua müügile oma armastatud, kuid enam mitte kantud rõivaesemed, jalanõud ja aksessuaarid. See on ideaalne koht, kus teha kevadine tuulutus oma garderoobis ja anda oma esemetele uus elu.

kirbuturg
Pandoralaegas.ee

Miks rentida boks Pandora Laekas?

  • Kevadine garderoobi värskendus: On aeg tuulutada oma kappe ja tuua esile need kallid esemed, mida enam ei kanna. Pandora Laegas annab neile uue võimaluse särada kellegi teise elus.
  • Säilita oma stiil, teeni lisaraha: Kogu müügitulu jääb sulle. See on suurepärane võimalus teenida lisaraha, samal ajal tehes ruumi uutele leidudele.
  • Vabasta oma moehing: Astra Tälli loo inspireerituna, tuleta meelde, et iga naise õigus on olla moodne ja ilus, ilma et peaks mahtuma kellegi teise seatud raamidesse. Tule shoppa Pandora Laeka boksidest stiilseid leide, mega heade hindadega. 

Kuidas see kõik töötab?

Rentimine on imelihtne. Hinnad algavad vaid 14 eurost nädalas väiksema boksi eest, kuhu mahub kuni 35 eset ja 18 eurost suurema boksi eest, kuhu mahub kuni 55 eset. Need hinnad sisaldavad kõike vajalikku: eeltrükitud hinnasilte, riidepuid, nõustamist ja boksi igapäevast korrashoidu. Lihtsalt võta meiega ühendust, et leida endale sobiv boks, ja pane kokku oma müügiboks.

Kindlasti uuri meie kodulehelt ka VipExpressi paketi kohta, kus teeme kogu töö sinu eest! 

Miks Pandora Laegas?

Pandora Laegas on palju enamat kui lihtsalt kirbuturg; see on taaskasutus butiik kuhu saad tulla sõbrannadega shoppama, juua mulli ja proovida sadu erinevaid rõivaid!  

See on koht, kus saad vabastada oma stiili ja jagada seda teistega, tuues samal ajal keskkonda rohkem jätkusuutlikkust läbi taaskasutuse.

Astra Tälli ja Pandora Laeka lugu on tõeline inspiratsioon. See on lugu naisest, kes ei lasknud enda stiili suruda konservatiivsuse raamidesse, vaid otsustas luua midagi, kus iga naine võib leida oma moehääle. See on kutse kõigile naistele üle Eesti: tule ja avasta Pandora Laeka imeline maailm, rentides oma boksi või leides uusi aardeid, mis panevad teie garderoobi särama. 

Tule ja tee oma kevadine garderoobi värskendus koos meiega, sest just nüüd on selleks parim aeg!

Jälgi meid ka Instagramis @pandoralaegas.voltas, postitame sinna iga päev ka uusi tooteid müüki ja saadame pakke üle Eesti! 

Tule osale loosimängus!

Kommentaarid puuduvad