Reklaam sulgub sekundi pärast

Saame tuttavaks! “Kõige parema kaaslase” uue hooaja osaline Triin: tulin siia, et mugavustsoonist väljuda

Juba märtsi keskpaigas alustab Go3 noorteseriaali "Kõige parem kaaslane" uhiuus hooaeg ning on aeg teha tutvust seekordsete osalistega! Improteatris töötav Triin tõdeb, et kuigi saadet filmitakse karaokebaaris, on tal endal laulmisega pigem kehvad lood.

Nooruke Triin kolis Tallinnasse möödunud sügise alguses ja teeb vaikselt tutvust pealinna eluga. Hetkel töötab ta improteatris Ruutu10 ja kaalub sel aastal ka ülikooli õppima minemist.

Saatesse kandideeris ta just uute kogemuste saamiseks. "Mulle meeldib hästi enda mugavustsoonist välja minna, kuigi see on väga hirmutav, seda tahtsin kindlasti. Ootan uusi tutvusi ja sõpru!" naerab ta.

Noor naine tõdeb, et ta tahaks väga ka mingite hobidega tegeleda, ent ajapuuduse tõttu tal selleks võimalus puudub. "Ma olen tegelenud mitu aastat ratsutamisega!" tõdeb ta, et nooruspõlves tal siiski oli üks meelistegevus.

Uus "Kõige parema kaaslase" hooaeg leiab aset karaokebaaris - kuidas on Triinul endal suhted laulmisega? "Ma ei usu, et ma viisi pean. Mulle meeldib laulda, aga ma ei oska laulda!" naerab ta.

Jälgi Triinu tegemisi ka Instagramis!

Uhiuus "Kõige parema kaaslase" hooaeg alustab Go3-s juba 20.märtsil!

Vaata artikli päises olevast videost täispikka intervjuud Triinuga!

Kommentaarid puuduvad