Reklaam sulgub sekundi pärast

Saame tuttavaks! “Kõige parema kaaslase” uue hooaja osaline Birgit: kõik on miljon korda parem kui oodata oskasin!

Just praegu on käimas Go3 noorteseriaali "Kõige parem kaaslane" uue hooaja võtted ning on aeg teha tutvust seekordsete osalistega! Pikalt laulmisega tegelenud Birgit kandideeris saatesse, sest uskus, et siia tulek oleks talle muusikalisel teekonnal kasulik.

Birgit on tubli ja toimekas noor, kes töötab klienditeenindajana ja tegeleb ka fotograafia ja laulmisega. Ta kandideeris saatesse, sest nägi, et see "Kõige parema kaaslase" hooaeg tuleb eelnevatest erinev - seekordses hooajas panevad noored end proovile vanalinnas asuvat karaokebaari juhtides. "Kuna ma olen hästi kaua laulmisega tegelenud, siis tundus mulle see saade väga huvitav," jagas Brigit.

"Ma olen väga positiivselt üllatunud! Kõik on hästi sõbralikud ja avatud, pakuvad kohe ühiseid tegevusi," võttis Birgit esmamuljed saate kohta kokku.

Birgit jälgis pingsalt ka eelmisi hooaegasid, kuid tunnistas, et tal on hea meel, et sellesse hooaega kokku tulnud noored erinevad eelmistest hooaegadest. "Eelmistes hooaegades oldi palju gruppides ning sellist ühtekuulumistunnet vähemalt kaamera vahendusel mina ei tajunud. Meil on täiesti teistmoodi! Kõik hoiavad ühte ja mingeid pisemaid gruppe seltskonna sees ei ole - kõik saavad hästi läbi," ütles Birgit.

Brigit saab jälgida ka Instagramis ja TikTokis!

Uhiuus "Kõige parema kaaslase" hooaeg alustab Go3-s juba 20.märtsil!

Lisaks saavad kõik huvilised osaleda ka "Kõige parema kaaslase" tiimi poolt korraldatud pidudel SIIN!

Vaata artikli päises olevast videost, kuidas Birgit maailmakuulsat "Before he cheats" laulu esitas!

Kommentaarid puuduvad