Reklaam sulgub sekundi pärast

Saame tuttavaks! “Kõige parema kaaslase” uue hooaja osaline Hanna: olen terve elu tahtnud saada telekogemust

Desiree Mumm

Just praegu on käimas Go3 noorteseriaali "Kõige parem kaaslane" uue hooaja võtted ning on aeg teha tutvust seekordsete osalistega! "Ma olen terve elu tahtnud seda telekogemust ja sära," põhjendab saatesse tulekut Lõuna-Eestit pärit Hanna.

Hanna ütles, et ta tahaks öelda enda kohta pealinnadaam, kuna ta süda kuulub Tallinnale, kuid tegelikult on ta pärit Lõuna-Eestist. Hannab töötab kahes kohas - restoranis ja baaris.

Neiu oli võtete eel ootusrikas. "Ma ootan kõiki neid uusi ägedaid kogemusi ja tutvusi. Me oleme selle lühikese ajaga juba nii hästi läbi hakanud saama!" rõõmustas Hanna.

Hanna on tegev ka sotsiaalmeedia platvormil TikTok, kuhu postitab videolugusid enda elust ja kogemustest. Kas üheks saatesse tulemise põhjuseks oli ka koguda tuntust, eesmärgiga enda sotsiaalmeedia kontodele rohkem jälgijaid püüda? "Ma arvan, et üks põhjuseid, miks ma kandideerisin, on see, et ma olen terve elu tahtnud seda telekogemust ja sära. Kunagi tahaks ka ise saadet juhtida, aga seda kaugemas tulevikus," jagas Hanna.

Uhiuus "Kõige parema kaaslase" hooaeg alustab Go3-s juba 20.märtsil!

Vaata täispikka intervjuud Hannaga artikli päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad