30 hooaega “Kättemaksukontorit”! Vaata, milline näeb detektiivide maja päriselt välja

Sellel nädalal jõudis Go3 teleteenusesse "Kättemaksukontori" 30. juubelihooaeg. Selle puhul taasavaldame sügisel filmitud videoreportaaži, kus uudistasime detektiivide majas ringi.

“Kättemaksukontor” on juba mitmeid hooaegu oma detektiivide elupaigaks valinud just Särgava külalistemaja, mis on avatud ka tavainimesele pidupäeva või ürituse korraldamiseks.

Uurides majaperenaiselt, kui palju inimesi üldse mahub säärasesse uhkesse majja üritust pidama, saime üllatava vastuse – ligi 400. Kuidas nad kõik sinna küll ära mahuvad, jäi meile müsteeriumiks, sest maja tundus natuke väiksemana kui seriaalis näidatakse. See-eest, kui on soovi pidada mõni väiksem üritus maha või korraldada kasvõi oma lapse sünnipäeva armastatud “Kättemaksukontori” majas, siis see on täiesti võimalik.

Samuti saime teada, et ruum, mis seriaalis on Friida, Freya, Marioni ja teiste detektiivide ametiruum, on tegelikult osa presidendisviidist. Meie külastusest jäi küll mulje, et tuba on äärmiselt romantiline, kus võiks veeta kaaslasega paar puhkusepäeva.

Vaata videost majatuuri ning saa teada, millised ruumid on “Kättemaksukontori” majas!

Vaata ka "Kättemaksukontori" 30. hooaega teleteenuses Go3!

Kommentaarid puuduvad