Huawei Watch GT 4 – tervisenõustaja sinu randmel

Sisuturundus

Huawei Watch GT 4
Huawei Watch GT 4

Seni on tavapärane olnud, et kasutajad peavad valima kas nutikella funktsionaalsuse või tavakella stiilse välimuse vahel. Nüüd on kauni disainiga Huawei Watch GT 4 nutikellad võtnud fookuse sellele, et viia tehnoloogia ja moe ühendamine järgmisele tasemele, võimaldades kasutajatel jälgida oma tervist ja treeningute tulemusi ilma stiili ohverdamata.

Huawei on nutikellade arendamisel jäänud kindlaks põhimõttele, et inimese isiklik heaolu peaks suunduma seestpoolt väljapoole. “Selleks, et väliselt särada, peavad tervisenäitajad olema korras ning alles seejärel saab tähelepanu pöörata välistele detailidele,” arvab tehnoloogiaekspert ja Huawei koolitusjuht Jekaterina Mishina.

Hiljuti turule tulnud Huawei Watch GT 4 on näide Huawei uuest strateegiast. See ei väljendu ainult kella välimuses värske ja moodsa disaini näol, vaid tutvustab ka rikkalikke tervisefunktsioone. “Kella tervisefunktsioone on täiustatud tehnoloogiaga, mis parandab andmete täpsust 30% võrra,” selgitab Mishina. “Lisaks on tervisemonitoorimine terviklikum – täiustatud on andmeid, mis on vajalikud une- ja naiste tervise ning kalorite haldamisega seotud rakenduste jaoks.”

Ööpäevaringne tervisemonitooring

Uus Watch GT 4 nutikell annab meelerahu, jälgides tervist ööpäevaringselt. “Kella abil saab tuvastada südame rütmihäirete riski – see mõõdab nii pulssi kui ka analüüsib põhjalikumalt südame löögisagedusi,” tutvustab tehnoloogiaekspert.

Watch GT 4 nutikella abil saab täpsemalt jälgida ka oma und. “Meie tehnoloogia hindab une kvaliteeti ning annab soovitusi selle parandamiseks. Lisaks annab see kasutajatele teadlikkuse oma une harjumustest ja mustritest, võimaldades soovituste abil saavutada järjepidevalt kvaliteetne uni,” selgitab Mishina.

Täiustatud on ka naiste tervise jälgimise tehnoloogiat. See võtab aluseks kehatemperatuuri, hingamissageduse ja pulsi, et anda kasutajatele põhjalikumat teavet. “Uus tehnoloogia näitab individuaalsete andmete põhjal väga täpselt ovulatsiooni päeva ja fertiilsuse akent ning ka esimese menstruatsiooni päeva ennustamise täpsus on 33% kõrgem võrreldes teiste turul leiduvate peamiste kelladega,” tutvustab Mishina. “See aitab kasutajatel valmistuda muutusteks igal kuul, võimaldades oma menüüvalikuid, treeningut ja stressijuhtimist kohandada vastavalt keha muutuvatele vajadustele.”

Huawei Watch GT 4
Huawei Watch GT 4

Investeerides tervise tulevikku

Sellised tervise jälgimise edusammud poleks olnud võimalikud ilma aastatepikkuse uurimis- ja arendustegevuseta, millesse Huawei kindlalt panustanud on. Viimastel aastatel on tehnoloogiaettevõte teinud koostööd üle 100 professionaalse institutsiooniga kogu maailmas, et teostada rohkelt uuringuid. “Sedasi saame tagada, et oleme õigel teel ja pakume oma klientidele tõesti väärtuslikke andmeid ja kasu,” räägib Mishina ning lisab, et selliseid uuringuid tuleb aina juurde ning järgmiseks suunaks on näiteks vere glükoosisisalduse terviseuuringud, et aidata tuvastada kõrge veresuhkru riskid võimalikult varakult.

Huawei astub moe ja tervise sidumise uude ajastusse, eeldades, et need sammud aitavad isiklikku tervist parandada. “Lõppude lõpuks ei tohiks tervise jälgimisele mõelda vaid siis, kui see on hädavajalik,” võtab Mishina tervisele fookuse võtmise kokku.

Kommentaarid puuduvad