Reklaam sulgub sekundi pärast

“Inglite aeg” ootab annetusi! Üksinda kahte last kasvatavat Küllit ähvardab pimedaks jäämine

IA

Tuuli-Ann Freienthali juhtimisel jõuavad TV3 vaatajateni lood Eesti inimestest, kelle probleemide lahendamisele saame ühiselt kaasa aidata. Seekordki avatakse annetustelefonid ning kõik suure südamega vaatajad on oodatud hätta sattunuid toetama. Tänavu laulavad „Inglite aeg“ saates Liisi Koikson, Pearu Paulus, Maarja-Liis Ilus, Mikk Saar, Andreas Poom ja Hele Kõrve.

Üksikema Külli kasvatab kaht imearmsat last - 4-aastast Annit ja 13-aastast hapnikupuuduses sündinud Riinut, kes on emast oma täielikult sõltuv. Aasta tagasi sattusid Küllile marjul käies ootamatult silmas põllupestitsiidid ning tänaseks on naine peaaegu pime - säilinud on nägemine vaid ühest silmast ja sedagi ainult 4%-i ulatuses.

Külli kardab, et ei saa ühel päeval oma laste eest enam hoolitseda ja jääb neist ilma. On ime, et Küllil on identne kaksikõde, kelle silmarakkude abil saaks Saksamaal proovida Külli nägemist taastada.

Meie saame anda oma panuse selleks, et Külli saaks seda kallist operatsiooni endale lubada ja jätkata oma pere eest hoolitsemist. 

“Inglite aja” tegijad tänavad kõiki annetusnumbritele helistajaid, et aidata neid, kes just praegu kõige enam tuge vajavad.

Annetusnubrid on avatud kuni 1. jaanuarini 2023:

Nr.9007301 – 5 eurot

Nr.9007302 – 10 eurot

Nr.9007303 – 25 eurot

Välismaalt annetamiseks info:

All Media Eesti AS IBAN: EE242200221056068626 SWIFT kood/BIC: HABAEE2X

Vaata Külli lugu videost!

Heategevussaade "Inglite aeg" on TV3s täna kell 20!

Kommentaarid puuduvad