Reklaam sulgub sekundi pärast

Kalev Spa soovitab väärt kingiideed – kingi emotsiooni!

Sisuturundus

kingiideed

Iga-aastane kingiralli on täistuuridel käima läinud ning jõuluvana kingikott ootab täitmist. Mida siis ikkagi kinkida lapsele, mis kasutult riiulile tolmu koguma ei jääks või vanavanematele, kellel kõik olemas, isale, kallimale või armsale emale?

Kalev Spa e-poest leiab kingikotti midagi erilist igale pereliikmele. Aitame sul parimad emotsioonid välja valida!

LAPSELE! Väärt kingituseks on veekeskuse pääsmed, sest vees hullamisest ei väsi ükski laps! Teid ootavad liutorud, suur lõõgastusala – ringvoolubassein ning erinevate atraktsioonidega suur lõõgastusbassein. Laste rõõmuks on 4 liutoru koos 67-meetrise tuubitoruga, lisaks atraktsioonidega väikelaste bassein ning 4-7-aastastele mõeldud ujumisbassein.

KALLIMALE! Kallitest parfüümidest, käekelladest ja ehetest veelgi väärtuslikum on ühine aeg. Tule ja avasta spaapuhkuse võlud keset jõuluhõngulist Tallinna vanalinna! Saun, veekeskus, hoolitsused, mõnus õhtusöök restoranis Allee, öö mugavas voodis, pehmete patjade ja koheva teki all õndsat und nautides ning rikkalik hommikusöök puhanuna ärgates. Mis võiks kõlada veel paremini? Vali endale meelepärane spaapuhkus või külasta Kalev Spa Sauna-Oaasi (18+), kus teid ootavad eriilmelised basseinid ning keha ja vaimu tasakaalustav saunamaailm koos Eestis ainulaadse Troopilise Oaasiga, mis on kui rännak lopsakasse vihmametsa.

EMALE! Kõik emad väärivad ja väärtustavad aega iseendaga. Seepärast on neile hinnaliseks kingituseks päevaspaa , mis võimaldab valida mitmekülgsest ilumenüüst just kingisaajale sobiva paketi. Kalev Spa hotellis, kolmandal korrusel asub mitmekesiseid heaoluteenuseid pakkuv salong Ilu & Tervis. Saadaval on juuksur, hoolitsused kätele, jalgadele, kehale ja näole ning lai valik erinevaid massaaže. Terviseteenustest soovitame turgutavaid soolakambri ja vesivoodi seansse. Hoolitsusi saavad nautida ka lapsed, ilusalong pakub lastele mõeldud klassikalist massaaži ja rikastavat niisutust, puhates just nagu emme ja issi!

ISALE! Kui isale meeldib anda uusaastalubadusi, mis seotud tervislikule elustiilile pühendumisega, siis toeta teda sel teel ning poeta kuuse alla spordiklubi ja veekeskuse täisteenuse pääse või lausa kuukaart. Uue aasta lubadustest aitab kinni pidada ning innustada personaaltreener, kelle teenuse kinkekaart on samuti suurepäraseks võimaluseks isa üllatada! 

VANAVANEMATELE! Olgu kingisaajaks vanaema või vanaisa – basseinis lõõgastumisest, vee teraapilisest mõjust ja tervistavatest saunadest tunnevad rõõmu mõlemad. Tervist turgutava spaapuhkuse saad välja valida Kalev Spa e-poest kinkekaardi näol või broneerida otse meie koduleheküljel!

Kui kingitegijal on raske valida, millist kingitust ikkagi teha, siis on päästvaks lahenduseks rahaline kinkekaart.

Väike kingitus, suur emotsioon!