Reklaam sulgub sekundi pärast

SIXT+ on uus kuutasupõhine autorenditeenus

Sixt
Foto: Sixt

Mobiilsusteenusepakkuja SIXT toob turule uue teenuse SIXT+ püsitellimus, mis võimaldab nii eratarbijatel kui ettevõtetel rentida uue või vähekasutatud auto pikaajalist kohustust võtmata ja selle hoolduse pärast muretsemata. Tellimuse saab lõpetada igal ajahetkel. 

Keerulised ajad, inflatsioon, tõusvad intressimäärad ja ebakindlus homse ees mõjutavad kõiki. Ka autoturul kogu maailmas on toimunud enneolematud muutused. Selle tulemusena on uute ja kasutatud autode hinnad järsult tõusnud, nagu ka autode hoolduskulud. See on pannud nii eraisikuid kui ka ettevõtjaid autoostu ja transpordiparkide laiendamisse suhtuma suurema ettevaatusega, et kaitsta end uute ja pikaajaliste rahaliste kohustuste eest.

SIXT
Foto: Sixt

Mis on auto püsitellimus?

SIXT+ püsitellimus on uus teenus, mis ühendab autorendi ja autoliisingu parimad mugavused. Auto püsitellimus on kasulik, kui sa ei soovi pikaajalisi siduvaid kohustusi, ei taha autot omada, lühiajaline rent tundub liiga kallis, kuid liisinguvõimalused on liiga pikaajalised. Sõiduk on saadaval kohe ja leping sõlmitakse ühe tööpäeva jooksul. 

SIXT+ autopargis on üle 1000 uue või vähekasutatud Toyota, BMW, Mazda, KIA ja Škoda. Kõigi autode kuutasupõhine rentimine on võimalik fikseeritud kuutasu eest, mis katab kõik hoolduskulud. 

Foto: SIXT

Sobib nii era- kui ka äriklientidele

Auto püsitellimus sobib inimesele, kes vajab igapäevaseks sõiduks autot, mis erinevalt autojagamisteenusest oleks alati saadaval. See sobib ka uutele ja kasvavatele ettevõtetele, kelle jaoks on oluline rahavoogude prognoositavus ja minimaalsed kohustused. Hoolduse või remondi pärast ei pea muretsema, sest need teenused on juba fikseeritud kuutasu sees.

Foto: SIXT

Uus auto tööpäeva jooksul

Auto püsitellimus on saadaval SIXT+BALTICS mobiilirakenduses või Internetis aadressil https://www.sixtplus.ee/, kus saab valida kümnete hõlpsasti saadaolevate automudelite hulgast endale sobivaima sõiduki. Auto valimine ja liitumisvormi täitmine võtab aega vaid mõne minuti. Kui taotlus on kinnitatud ja makse sooritatud, saab klient minna autole juba samal päeval järgi või tellida selle koju kätte. Tellimuse saab lõpetada tasuta. 

Foto: SIXT

Kõik hinna sees – peate hoolitsema ainult kütuse ja klaasipesuvedeliku eest

Auto püsitellimuse makse sisaldab auto kasutamist kindlaksmääratud maksimaalse läbisõidu ulatuses lubatud kasutuspiirkonnas ning kõiki vajalikke teenuseid - kindlustust, tehnilist hooldust, remonti normaalse kulumise korral (kuluvatele või ärakasutatud osadele), suve- ja talverehve, rehvide hoiustamist ja vahetust, tehnoülevaatust, vajadusel autoabi ja asendusautot. Kõige eelnimetatu eest hoolitsevad SIXT+ klienditoe spetsialistid, kes on kättesaadavad ööpäevaringselt, ka puhkepäevadel ja riigipühadel. Ainus, mille eest pead ise hoolt kandma, on aknapesuvedeliku ja kütuse lisamine või elektriauto laadimine.

Foto: SIXT

Põhineb rahvusvahelistel kogemustel, kuid on välja töötatud Baltikumis

SIXT on üks maailma juhtivaid mobiilsusteenuste pakkujaid, mis tegutseb Baltikumis juba 19 aastat ja haldab praegu ligikaudu 7000 mootorsõidukist koosnevat autoparki. SIXT+ autotellimus on järgmine täiendus ettevõtte autorendi ja täisteenusliisingu teenuste valikusse. 

Lisateave auto tellimise kohta https://www.sixtplus.ee/ 

Sixt

Kommentaarid puuduvad