Reklaam sulgub sekundi pärast

Tahad, et sinu sotsiaalmeedia postitus oleks sama oodatud nagu Käteka uus osa?

märkmik

Iga sisulooja on vähemalt korra kelleltki kuulnud midagi sellist: „Oi, no mis selles sotsiaalmeedia halduses ikka keerulist on ... tee pilt, kirjuta jutt juurde ja ongi valmis.” Tegelikult nõuab hea sisu tegemine aega, planeerimist ja inspiratsiooni. Kui tihti oled olnud olukorras, kus sisuplaani laiutab auk ja peas pole ühtegi head mõtet, mida postitada?

Selleks, et sinu 2023. aasta sisu oleks on fire, jagame sinuga 3 kasulikku tööriista.

Idee hüüab tulles, kui sul on laual või desktopil Sotsiaalmeedia Sisukalender

Regulaarne postitamine on edu alus, vahel on aga nii, et ideed on täiesti otsas. Õnneks tulevad appi tähtpäevad! Kas teadsid, et on olemas näiteks vahukoorepäev, puslepäev, naabripäev või hoopis kilekotivaba päev? Toimetad väga spetsiifilises valdkonnas ning kardad, et sinu teemaga ei haaku ükski tähtpäev?

Ideekalendrisse on koondatud ligi 1000 tähtpäeva nii Eestist kui laiast maailmast, usu, nende seast lead iga kuu midagi põnevat. Lisaks leiad kalendrist 100 postituse ideed ning 36 inspireerivat näidispostitust. 

Ideepõud pole küll asi, mida 2023. aastal karta! 

märkmik

Ideid on kuhjaga, ent vajad abi sisu planeerimisel?

Toimetad mitme konto kallal või teed pidevalt erinevaid koostöid? Ka punktuaalsus ning tähtaegadest kinni hoidmine on sisuloome oluline osa.
Mõtle, kui mõnus, kui saaks kõik projekti detailid kirja panna märkmikusse nii, et sinna jääks ruumi ka muu info jaoks. 

Turundaja kalendermärkmik on mõeldud just neile, kellele meeldib kõik detailid lahti kirjutada või kellel mahub tavalisse märkmikusse oma käekirjaga vaid paar sõna.

Märkmikus on iga päeva kohta eraldi leht, 12 lehte kuu eesmärkidele ning 2 lehte aasta eesmärkidele. Samuti on kalendermärkmikusse peidetud 12 kasulikku infograafikut turunduse ja ettevõtluse kohta. 


Eesmärkide kirja panemine on juba pool võitu. Mõtle, kui ladusalt läheb sisseostude tegemine koos nimekirjaga, naks-naks-naks, korvis on vajalikud asjad ja järgmisel päeval on kohe kerge mõnus kõhutäis valmis teha. Selleks, et sinu seatud eesmärgid täituksid vaevatult, tuleb appi kalendermärkmik. 

märkmik

Idee on leitud, plaan on paigas, aga kuhu küll kirja panna kõik projekti detailid ja tegevuskavad?

Koosolekud, ajurünnakud, to-do listid on tavaliselt asjad, mis märkmikusse ei mahu või ei sobi. Selleks, et sul oleks koht, kuhu kõik olulised infokillud kirja panna, tuleb appi märkmeplokk

Stiilset ja mugavat liimköites märkmeplokki saab kasutada vihikuna või rebida iga projekti või ülesande jaoks sealt eraldi lehe. Kui projekti lõpuks pole sinu lauda märkmepaberite alt näha, siis märkmeplokk aitab hädast välja. Unusta 100 erinevat paberilipikut, nüüd saad kõik olulise kirjutada ühte kohta.

Pühad on hoolimise aeg. Hoolitse sellel aastal enda eest, soeta sisulooja must-have tooted ja naudi kergemat ning loomingulisemat uut aastat. Kui sinu sõber tegeleb sisuloomega, siis ära jõulukinki enam kauem otsi. Kingi aega ja inspiratsiooni, kingi sisulooja power trio.

Kasuta sooduskoodi TVkolm, kehtib  kõikidele toodetele -15% kuni 20.12.2022

Kommentaarid puuduvad