Reklaam sulgub sekundi pärast

Tee elumuutev annetus! “Inglite aeg“ kutsub toetama viit abivajajat

Saates teevad abivajajatele muusikalise kummarduse mitmed armastatud lauljad.
Saates teevad abivajajatele muusikalise kummarduse mitmed armastatud lauljad. — FOTO: TV3

Juba sel pühapäeval jõuab TV3 vaatajateni südamlik heategevussaade „Inglite aeg“, kus saame tuttavaks viie abivajajaga, kelle lood on eriliselt liigutavad ja kutsuvad meid kõiki omalt poolt tuge pakkuma. Abi ootavad nii haiged lapsed kui ka tulekahjus kodu kaotanud suurpere.

Pühadeaja kaunis traditsioon "Inglite aeg“ annab sooja südamega inimestele võimaluse toetada neid, kelle eluteele on sattunud ületamatud takistused, mida omal jõul lahendada ei jaksa.  

Tänavused abivajajad on: väike 3-aastane Aleks, kes vajab tuge, et saaks verevähist paranemise järel sõita kogu perega välismaale, kus lapse kaelalt eemaldataks hemangioom. Pere soovib kogutut jagada ka teiste vähihaigete lastega, kes abi vajavad; raske kopsuhaigusega 11-aastane Aron, kes vajab kallist ravimit, et laps ei peaks enam iga päev oma elu eest võitlema; 6-aastased kaksikud Emilie ja Adelie, kes unistavad koos kooli minemisest, kuid sügava puudega Emilie vajab abi, et teha toetavate teraapiate abil arenguhüpe; tulekahju tõttu kodu kaotanud suurpere, kes loodab, et nad saavad vaatajate ühise panuse toel oma põlenud maja taas endiseks muuta; ema Raili, õde Jarlin ja pimedaks jäänud Kelli, kes vajavad abi, et võimaldada Kellile hoidu ja teraapiaid, mis tema olukorda parandaks.

Saatejuhi ja toimetaja Tuuli-Ann Freienthali kinnitusel saame kõik üheskoos aidata viiel perekonnal oma elu täielikult muuta.

Tänavu teevad „Inglite aja“ saates abivajajatele muusikalise kummarduse armastatud lauljad Alika Milova, Eleryn Tiit, Daniel Levi, Uku Suviste, Jüri Pootsmann, Marta Lotta Kukk ja Birgit Sarrap.

Annetustelefonid:

9007301 – 5 eurot

9007302 – 10 eurot

9007303 – 25 eurot

"Inglite aeg“ on TV3s pühapäeval kell 19.30.

Kommentaarid puuduvad