Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Staarisaate osaleja konarlik etteaste vihastas Mihkel Rauda: sa mõrvasid ühe aegade kauneima laulu!

“Eesti otsib superstaari” üheksas hooaeg on alanud ja esimesed vaprad astuvad kohtunike ette. Üheks neist on ka Roland Teeäär, kelle etteaste vihastas Raua suisa välja.

“Mu eesmärk on olla superstaarisaates esimene räppar, kes jõuab teatrivoorust edasi. Kui reaalselt räppar võidaks superstaarisaate, siis see oleks (imiteerib pea plahvatamist),” unistab Roland.

Enesekindlusest Rolandil puudust ei tule. “Minu kõige tugevam külg ei olegi räppimine, vaid banger refräänid. See on minu teema!”

Ka enne kohtunike ette astumist on ta veendunud, et pääseb edasi. Kitarrisaatel esitab ta üht legendaarseimat lugu “Wonderwall”.

Naerupahvakate saatel annab Raud talle hävitava hinnangu. “Mul ei ole häid uudiseid sulle, kallis sõber. Kui mul oleks telefon, siis ma helistaksin politseisse, sest sa mõrvasid ühe viimaste aastakümnete ilusaima loo otse-eetris.”

Birgit sai aru, et noormees oli ääretult närvis. “Sul läks lappesse, nagu sa ütlesid, aga ma usun, et sinus potentsiaali on.”

“Meie siin formaadis otsime mitmekülgset head lauljat ja artisti, kes suudaks orienteeruda mitmes žanris,” lisas Koit omaltpoolt ja oli ühtlasi ainus kohtunik, kes Rolandile JAH-sõna ütles.

Vaata Rolandi esitust videost!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker