Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

RETROKAADRID | Vaata, millised nägid välja armastatud superstaarid oma saadete ajal

Noored superstaarid
Noored superstaarid — FOTO: TV3

“Eesti otsib superstaari” üheksas hooaeg on poole peale jõudnud ja alles on vaid 5 finalisti. Vaatame nüüd tagasi ja meenutame, millised nägid välja tänaseks juba superstaariks saanud artistid oma superstaarikarjääri algul.

„Eesti otsib superstaari“ jõudis TV3 vaatajateni esmakordselt 2007. aastal ning suursaatest on tuule tiibadesse saanud juba mitme hooaja jagu uusi andekaid lauljaid. Hooaegade võitjateks on rahvahääletuse tulemusel olnud Birgit Õigemeel, Jana Kask, Ott Lepland, Liis Lemsalu, Rasmus Rändvee, Jüri Pootsmann, Uudo Sepp ja Alika Milova.

Saadete kohtunikud on olnud Mihkel Raud, Rein Rannap, Heidy Purga, Maarja-Liis Ilus, Mart Sander, Tanel Padar, Jarek Kasar, Eda-Ines Etti, Birgit Sarrap ja Koit Toome. Saateid on juhtinud Aigi Vahing ja Jüri Nael, Ott Sepp ja Märt Avandi, Tanel Padar ja Ithaka Maria, Evelin Võigemast ja Hele Kõrve, Karl-Andreas Kalmet ja Henrik Kalmet ning Karl-Erik Taukar.

Lisaks võitjatele on saatest sirgunud ka palju teisi lauljaid nagu näiteks Karl-Erik Taukar, Getter Jaani, Luisa Värk ja paljud teised.

Vaata galeriist, kas mäletad noori superstaare oma muusikukarjääri algusaegadel! 

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker