Milliseid ehteid mehed hetkel kõige rohkem kanda armastavad? Avame uksed tänapäeva meeste ehtetrendide maailma!

Sisuturundus

ehteid
meeste ehted — FOTO: Given.ee

Mõnikord arvatakse, et mehed ei ole suurimad ehete fännid. Selgub, et see on vaid müüt. Meeste ehted on sama populaarsed kui naiste ehted, lisaks kasutavad mehed neid meelsasti juba tuhandeid aastaid - mitte ainult iluasjadena, vaid ka kuuluvuse või staatuse sümbolitena. Millised on populaarsemad meeste ehted ja aksessuaarid? Lugege edasi ja saate teada!

Mehed ja ehted - kuidas need omavahel sobivad?

Paljudele meestele meeldib ehteid kanda ja neid kantakse pigem isikliku stiili rõhutamiseks, välimuse huvitavamaks muutmiseks . Loomulikult võivad meeste ehted ja aksessuaarid olla mitte ainult välimuse täiendamiseks, vaid ka sentimentaalset väärtust omavad esemed, mis meenutavad erilisi sündmusi või inimesi. Igatahes on teras-, hõbe- ja kullaehted väga sobivad aksessuaarid nii sportlikus kui ka formaalses stiilis meeste riietuses.

Kõige nõutumad ehted ja aksessuaarid

Mood võib muutuda, kuid kvaliteetsete ehete nõudlus jääb püsima. Üldiselt võib öelda, et mehed on äärmiselt valivad ning seetõttu on meeste ehete ja aksessuaaride kollektsioonides alati pööratud tähelepanu nii stiilile kui ka kvaliteedile. Kuigi moes võivad esile tõusta erinevad meeste ehete trendid, saame pidada järgmisi aksessuaare püsivateks väärtusteks:

1.           Meeste käekellad

Käekellad on üks funktsionaalsemaid aksessuaare, mida mehed kõige sagedamini valivad. Kogemus näitab, et paljudel meestel ei ole mitte üks, vaid lausa mitu - igale elusituatsioonile sobiv stiilne käekell - klassikaline, sportlik jne.

ehteid
Meeste ehted — FOTO: Given.ee

2.           Sõrmused

Abielusõrmused on muidugi väga populaarsed, kuid kindlasti mitte ainsad sõrmused, mis kaunistavad meeste sõrmi. Mõnikord pärandatakse põlvkonnalt põlvkonnale perekonna sümboolikaga või initsiaalidega sõrmuseid. Hetkel koguvad populaarsust meeste hõbesõrmused.

ehteid
Meeste ehted — FOTO: Given.ee
ehteid
Meeste ehted — FOTO: Given.ee

3.           Kaelakeed ja ketid

Meeste kaelakeed koos ripatsitega on populaarne ja mitmekülgne kingitus, mis rõõmustab nii klassikalise, formaalse kui ka spordistiili armastajaid. GIVENi kollektsioonidest leiate mehelikke kullast, hõbedast ja terasest ripatseid koos kettidega.

ehteid
Meeste ehted — FOTO: Given.ee

4.           Meeste kõrvarõngad

Ehete kandmine meeste hulgas ei ole Eestis alati olnud populaarne, kuid nüüdseks on see trend kestnud aastakümneid. Tavaliselt iseloomustab meeste kõrvarõngaid minimalistlik stiil, kuid viimastel aastatel on tendents liikunud ekstravagantsema poole. Meeste kollektsioonide kõrvarõngad sisaldavad ka vääriskive ja ornamente.

5.           Mansetinööbid ja lipsunõelad

Hästi valitud meeste mansetinööbid on muutunud üha populaarsemaks. Tänapäeva moesuundade järgi võib kanda mitu sarnast või erinevat mansetinööpi korraga. Kui otsite kingitust lähedasele mehele, siis tasub kindlasti vaadata meeste hõbemansetinööpe - need on hetkel väga moes ja laialdaselt esindatud erinevates kollektsioonides.

6.           Rahaklambrid

Rahaklambrid on ekstravagantne ja elegantne aksessuaar, mis ütleb palju ka sõnu kasutamata. GIVEN pakub mitmeid mehelikke disainivalikuid.

Olgu moe-, värvi- või metallitrendid mis tahes, ülaltoodud meeste ehted on juba pikka aega olnud tipus. Igaüks neist on ideaalne kingitus mehele, sest see on väärtus, mis ei vanane ega kaota kunagi oma tähendust.

GIVEN kollektsioonides on palju väärtuslikke ehteid meestele. Kui soovid näha, mis on hetkel moes, siis vaata juba täna GIVEN kollektsioone - meeste ehted, sealhulgas käekellad, sõrmused, mansetinööbid, võtmehoidjad, ketid  on saadaval suures valikus. GIVEN hoolitseb selle eest, et saaksid ehteid kinkida ka siis, kui pole kindel saaja stiili osas. Lihtsalt vali trükitud või digitaalne kinkekaart ning saada see kulleriga või e-postiga. Ehteid saab soetada ka järelmaksuga nii kõigis GIVEN kauplustes kui ka e-poes given.ee- see võtab aega vaid paar minutit!

GIVEN kutsub sind valima kingitusi, mis aastate jooksul oma väärtust ei kaota!

www.given.ee

Kommentaarid puuduvad