Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Keda tasuks jälgida? Anni Rahula andis staarisaate finalistide sotsiaalmeedia­kontodele ausa hinnangu

“Eesti otsib superstaari” erisaate uues episoodis on külas sotsiaalmeedia spetsialist Anni Rahula, kellega heidetakse pilk staarisaate finalistide Instagramile. Miks? Sellepärast, et meelelahutajaks olemise juurde kuulub tänapäeval ka korralik ja esinduslik sotsiaalmeediakonto.

Eelmise superstaarisaate hooajal andis Anni Rahula finalistidele väikese sotsiaalmeedia koolituse, kuidas paista silma Instagramis ja ka teistes sotsiaalmeediakanalites ning sarnase koolituse viis ta läbi ka sel hooajal. “Jaa, täpselt, mul õnnestus seda teha neile siis, kui neid oli täpselt kümme ehk kõigile õigel ajal start anda. Ma pean ütlema, et sellel aastal veel eriti on tegu väga ägedate ja hästi toredate ja soojade inimestega.”

Esimesena võeti vaatluse alla finalist Robert Reesari Instagrami konto. “Jaa, Robertiga me oleme vestelnud ja mina küsisin tema käest kohe, mis on see, mida ta edasi tahab anda. Kas see on see õpetaja teema samuti seal sees, lisaks sellele, et ta laulja on. Me kõik mingil määral tahame inimestest rohkem teada ja kas ta tahab olla õpetaja kuvandiga ka sotsiaalmeedias seotud. Siin on näha, et tal on vahvasti “laulev õpetaja” kirjas ja minu arust see on lahe, et see tekitab ägeda kuvandi, et õpetaja on superstaarisaates,” ütles Rahula ja lisas, et tema profiil vajaks veel veidi n-ö värvi ja samuti võiks seal olla telefoninumber, millele helistades tema poolt saaks hääletada.

Margareth Mürgi Instagrami kontole suundudes torkab kohe silma seesama telefoninumber, millest Roberti konto puhul räägiti, samuti on kohe võimalik profiilile lisatud lingi kaudu võimalik kuulata ja vaadata, kas noor neiu ka laulda oskab.

Marta Lotta Kuke ehk “Kukerstaari” Instagrami konto on võrreldes kahe eelneva finalisti omaga juba veidi inforohkem. Anni Rahula toob välja ka selle, et väga lahe mõte on tõsta ette enda jaoks kaks kõige olulisemat fotot kõige ette ning samuti on tema tehtud reels’id väga lahedad. Saatejuht Joonatan Pärn küsib, kas Marta Lottat võib pidada musternäidiseks, milline võiks olla ühe superstaarifinalisti Instagram. “Ma ütlen ei. Tead, miks ma ütlen ei? Marta Lotta on tegelikult näide, milline ühe Marta Lotta “Kukerstaari” Instagram peaks olema. Ta teeb seda nii endale, ma ei usu, et see Robertile ja Margarethile sobiks täpselt niimoodi. Jah, postituse sagedused jne, need on head, aga võib-olla see nišš või suhtlusstiil ei sobi neile näiteks.”

Populaarse Ant Nurhani konto kohta toodi välja, et tema konto on üsna minimalistlik. Samas on story highlights’ides, millest saab palju huvitavat lisainfot. “Tema puhul ma kindlasti tahaksin seda pullitegemist näha.”

Kas kuulsate inimestega ühele pildile saamine toob Instagrami konto mõttes kasu?

Kui palju peaks nädalas oma Instagrami kontole postitada?

Vaata artikli päises olevast videost, millise hinnangu annab Anni Rahula tänavuse staarisaate hooaja finalistide sotsiaalmeedia kontodele!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker