Reklaam sulgub sekundi pärast

Armastus ei küsi vanust! Ülevaade tuntud eestlastest, kelle kaaslased on neist tunduvalt nooremad

Hendrik Sal-Saller, Marju Karin, Urmas Sõõrumaa
Hendrik Sal-Saller, Marju Karin, Urmas Sõõrumaa — FOTO: Kollaaž / Stuudio / Silver Siilak / Ilmar Saabas / Delfi Meedia

Nii kodu- kui ka välismaal leidub kuulsaid paare, kelle omavaheline vanusevahe võib ulatuda lausa kümnetesse aastatesse. Koostasime ülevaate tuntud eestlastest, kel on oma silmarõõmuga märgatavalt suur vanusevahe!

1. Oleg Sõnajalg ja Catherine Raudvere - vanusevahe 39 aastat

Mõnda aega tagasi sahistati, kuidas 63-aastane ettevõtja Oleg Sõnajalg on enda kõrvale leidnud uue kallima. Mõned päevad tagasi kinnitas suhet ka tema kaaslanna, jagades sotsiaalmeedias ühist fotot.

Olegi uueks silmarõõmuks on 24-aastane Catherine Raudvere. "Armastada ja olla armastatud, on nagu tunda päikese mõlemat külge,” kirjutas Raudvere paari ühise pildi juurde.

2. Urmas Sõõrumaa ja Alina Melik - vanusevahe 36 aastat

Urmas Sõõrumaa tähistas oma 60. juubelisünnipäeva 2022. aasta maikuus Alexela kontserdimajas, kus esmakordselt sai tema kõrval näha ka uut kallimat – 24-aastast Alina Melikut.

Toona jäi mees suhet kommenteeris napisõnaliseks, kuid nüüd andis ta avameelse intervjuu enda ja Alina suhtest. Sõõrumaa tunnistas, et pole ammu sellist hingelist sidet ning armastust kellegagi tundnud.

"See suhe on midagi sellist, mis aitab meil mõlemal elukoolis edeneda,” rääkis Urmas Kroonikale antud intervjuus. Mehe sõnul seovad neid ühised huvid ja väärtused, mistõttu suur vanusevahe pole probleemiks. Loe täispikka artiklit ja vaata fotosid armsast paarist Kroonikast!

3. Hendrik Sal-Saller ja Merille Madiberg - vanusevahe 29 aastat

2020. aastal oma 16-aastat kestnud abielu lahutanud 56-aastane Hendrik Sal-Saller naudib armuõnne 27-aastase Merille Madibergiga. Paar jäi hiljuti koos ühisele fotole konjakimaja Courvoisier jõuluüritusel.

Merille Madiberg ja Hendrik Sal-Saller.
Merille Madiberg ja Hendrik Sal-Saller. — FOTO: Gerli Tooming / Pressifoto

4. Joel Ostrat ja Laura Lokk - vanusevahe 21 aastat

Telekokk Joel Ostrat on korduvalt pälvinud tähelepanu, kui tema seltsis on olnud ka mõni kena noor daam. 2022. aasta kevadel ilmusid teated, mille kohaselt veetis 40-aastane Ostrat koos aega 19-aastase Laura Lokkiga.

Siiski jäi Ostrat toona Õhtulehele antud kommentaaris kidakeelseks. "Uus kallim? Ei oska kohe midagi siin öelda. Kui uudiseid on, annan teada. Hetkel rahulik.“ Loe täispikka artiklit Õhtulehest!

Hiljuti oma 40. sünnipäeva tähistanud telekokk Joel Ostrat poseeris peol uue särava kaaslasega. Kaunid fotod meeleolukast sünnipäevast riputas mees sotsiaalmeediasse.

5. Arbo Tammiksaar ja Mona Brit Luur - vanusevahe 25 aastat

2020. aasta augustis sahistati, et tuntud filmirežissöör Arbo olevat käitunud pidudel kui vallaline mees ja otsinud mitmete noorte naiste tähelepanu. Sama aasta novembris ilmuski Arbo esmakordselt seltskonda koos Mona Brit Luuriga. 

Arbot ja noort modelli nähti ka Telliskivi Loomelinnakus ühes baaris koos pidutsemas ning paari omavaheline keemia ja tundemöll ei jäänud kellelegi märkamatuks. 2021. aastal juureldi siiski meedias, kas toona 50-aastane Arbo ja 25-aastane Mona Brit on ikka paar või mitte.

Väidetavalt kohtusid nad 2020. aasta sügisel, kui Mona Brit astus Tallinna Ülikooli ning Arbo oli komisjonis uusi tudengeid vastu võtmas. Vaata fotosid Kroonikast!

6. Marju Karin ja Mauno BI - vanusevahe 16 aastat

Marju Karin teeb nii mõnelegi endavanusele silmad ette. Nimelt naudib 45-aastane ilusüstide kuninganna armuõnne endast 16 aastat noorema Maunoga.

Kommentaarid puuduvad