Reklaam sulgub sekundi pärast

Silvia Ilves ühisest varast endise kaaslasega: lasime endale pähe määrida, nüüd maksame mitu aastat

Mida teeb Silvia Ilves reedeti? Igati põhjendatud küsimus, kuna sisuloojad Andrei ja Robin võtsid vaatluse alla Silvia telesaate "Üks nädal Silvia Ilvesega" viienda osa. Muu hulgas tõi Silvia naerdes välja, et maksab endise kaaslasega siiamaani kallite pottide ja pannide eest, mida nad omale pähe lasid määrida.

Enne, kui Silvia neli last hommikusöögilauas sööma asuvad, peavad nad laulma söögipalvet. "Issand leiba õnnista, ole ikka meiega...," kõlab viieliikmeliselt perelt. "Tristan, kui me toidupalvet teeme, siis me nalja ei tee!" ütles Silvia.

Saates meenutas Robin artiklit, millega ta vaid pealkirja tasandil kursis on: "Ma lugesin mingit artiklipealkirja, et Silvia Ilves peab korterist välja kolima või? MA ei lugenud artiklit, aga nägin pealkirja. Seega, hüvasti vanad naabrid, good luck uued naabrid!"

Sarnaselt eelnevale neljale osale kulges Silvia päev paljuski tšello seljas ringi joostes ja oma lapsi kantseldades.

Üks inimene, kelle juurde Silvia viiendas osas tormas, oli Triin Lellep. "Sa jääd ikka päevaga peenemaks ja peenemaks," ütles Silvia uksest sisse astudes. "Ma ei tea, mul õnnestub," vastas Triin.

Triinu vastus ajas Andrei naerma, kelle väitel vastaksid inimesed sarnases olukorras pigem stiilis: "Kuule, mis sa nüüd! Siit saaks veel natukene ja siit kätest..."

Kohe pärast seda ajas Andreid naerma sellele järgnev: "Mis loogika see nüüd oli?" imestas Andrei Silvia küsimuse peale, kas Triinul kaerapiima on. Kui Silvia sai Triinult  vastuseks, et ei ole, sest ta ei joo kohvi, vastas Silvia, et väga hea, kuna talle sobib just tavaline piim kohvi peale.

"Ma nägin meili peal, et mul tuli arve Inbankilt. Mul on Marceliga üks ühine vara, me kunagi võtsime potid-pannid, mingisugused lasime pähe määrida. Ilgelt kallid, 2000 eurot järelmaksuga. Maksame mitu aastat koos. See on püsimakse, ma tean, et Marcel teeb mulle 29 eurot ja 50 senti," tõi Silvia Triinule jutu sees muu hulgas välja. Mõistagi manas Andrei seepeale esile suure imestuse: "Mida?! Kaks tuhat eurot pottide ja pannide peale. Järelmaksuga ka veel, oh my god."

Autoga Kohilasse esinema sõites kommenteeris Silvia, et lapsed on talle eluõied, kuid vahel on selline tunne, et nad tahtvat teda justkui hauda viia. "See on minu oma valik, et ma olen pannud poisid pillimänguga tegelema. Kui nad pilli ei mängiks, mul oleks kõvasti lihtsam elu. Päriselt."

Silvia esinemine Kohilas oli sünnipäevapeo raames. "Tänane muusikaline menüü on siis ütleks nii, et Bachist AC/DC'ni." tutvustas Silvia umbes 15-inimeselisele keskealistest ja vanematest inimestest koosnevale seltskonnale.

"Kas need hakkavadki olema meie sünnipäevad, kui meie oleme sellises vanuses ka? Väike sats, 15 inimest. Istume toolidele maha ja siis mingi tš€llist mängib keskel ilusti loo ära," kommenteeris Andrei.

Vaatal lähemalt päises olevast videost!

Näita 2 kommentaari

Need kaks suunMudijat on alla nulli oma naljade ja labase huumoriga. Täiesti mõttetud näod/tegelased.

Vasta

Kas on enam nõmedamat asja,kui 2000€ eest majapidamistarbeid osta!!!!!!!!!!?????????????…
.. Aga no kui inimene on oma raha peale nii vihane,et tahab sellest kogu hingest lahti saada,siis muidugi!!!!!
Nagu öeldskse—-loll saab kirikus ka peksa.
. Tunnen kaasa ,et ta peab sellise nõmeda järelmaksuga panga ori olema.

Vasta