Reklaam sulgub sekundi pärast

Brigitte Susanne Hundi täditütar puistab südant: poleks pidanud teda oma ellu laskma!

Tänases TV3 erisaates "Kuidas draakoniaastal õnn majja tuua?" andis avameelse intervjuu hiljuti meediapilti tõusnud Marlee Karja, kes on tuntud ka kui Brigitte Susanne Hundi täditütar. Naine pihib, kuidas ta küll üritas oma sugulasega häid suhteid hoida, ent veendus, et poleks pidanud seda tegema.

Möödunud aasta alguses lahvatas kõmumeedias skandaal, kui selgus, et pealtnäha üksinda eneseotsingu reisile läinud Brigitte Susanne Hunt veetis teisel pool maakera aega hoopiski oma täditütre Marlee endise abikaasaga. Asja tegi toona avalikuks Marlee ise, kes saatis paarile ironiseerivalt palju tervitusi. Sealt sai alguse kahe naise omavaheline tüli - Brigitte blokeeris Marlee sotsiaalmeedias ära ning suhtlus nende vahel pole taastunud siiamaani. Marlee oli toona veel ka viimaseid kuid beebiootel ja tõdes, et kogu vahejuhtum oli tema jaoks äärmiselt ebameeldiv. Loe sellest lähemalt SIIT!

Marlee pihib, et möödunud aasta oli tema jaoks katsumusterohke. "2023 oli minu jaoks kõige keerulisemaid aastaid, ent samas oli see väga hea aasta, sest sündis minu armas poeg."

Rääkides Hundist, tõdeb ta, et poleks pidanud teda üldse oma ellu laskma. "Sellele inimesele ma andsin viis aastat tagasi uue võimaluse. See tee meil sugulaste-sõbrannadena oli korra juba lahku läinud. Ma olen südamest andestav inimene ja kui ta mu ellu soovis tagasi tulla, siis ma andsin selle võimaluse. Nüüd, 2023 ma veendusin järjekordselt, et võib-olla poleks pidanud seda tegema," sõnab ta.

Marleel oli võimalus ka Igor Mangi käest küsida, mida 2024. aasta tema jaoks toob. "Mingi aeg on võimalus õppida või töötada välismaal. Üks mees, elukaaslane teisest rahvusest, sest neid tuleb mitu. Veebruaris tasub silmad lahti hoida ja kui päris selgeks ei saa, siis aprill on palju kindlam. Aprillis tuleb keegi lähedale," lubab Mang.

"Kuidas draakoniaastal õnn majja tuua?" on TV3 eetris juba täna kell 20!

Kommentaarid puuduvad