Reklaam sulgub sekundi pärast

Brigitte Susanne Hunt veedab reisil aega koos sugulase endise abikaasaga: arvake, mida tahate!

Brigitte veedab reisil aega koos oma sugulase eksabikaasaga
Brigitte veedab reisil aega koos oma sugulase eksabikaasaga — FOTO: kuvatõmmised Instagramist

Möödunud aasta lõpus väidetavalt üksinda reisile põrutanud seltskonnatäht Brigitte Susanne Hunt pole seal sugugi omapäi, vaid veedab aega koos oma sugulase endise abikaasaga.

"Vallalise kaunitari" saates käisid läbi mitmed Brigitte lähisugulased, kellest üks on ka tema täditütar Marlee Karja. Kuigi igapäevaselt tegutseb naine kinnisvara valdkonnas, võib teda mõneti pidada ka suunamudijaks. Viimaseid nädalaid beebiootel naine lahutas mõnda aega tagasi oma abielu Tõnu Kruusimäest, kes on aga just see isik, kes praegu Brigittega Aasias koos aega veedab.

Asja tegi avalikuks Marlee ise, kes vastas oma jälgija küsimusele, et ta näeb Brigittega sarnane välja. "Palavad tervitused nii Brigittele kui ka mu kallile eksabikaasale sinna Taisse! Nautige siis minu eest ka!" kirjutas ta.

Marlee paljastas tõe
Marlee paljastas tõe — FOTO: kuvatõmmis Instagramist

Kuigi Brigitte ise meest oma sotsiaalmeediakontol eriti kajastanud pole, teeb seda tema eest Tõnu, kes on ta pea kõikides oma storydes ka ära märkinud. Koos on tänaseks aega veedetud nii Bali saarel kui ka Tais ning ühiselt võeti vastu ka uus aasta.

Tõnu ja Brigitte koos reisil
Tõnu ja Brigitte koos reisil — FOTO: kuvatõmmis Instagramist
Tõnu ja Brigitte koos reisil
Tõnu ja Brigitte koos reisil — FOTO: kuvatõmmis Instagramist
Tõnu ja Brigitte koos reisil
Tõnu ja Brigitte koos reisil — FOTO: kuvatõmmis Instagramist

Nüüd otsustas sõna võtta ka seltskonnastaar ise, kes avaldas oma Instagrami lugudes tema ja Tõnu tutvuse tagamaad. Nimelt tunnevad nad teineteist juba sellest ajast saadik, kui Brigitte oli vaid 10-aastane ja sattusid juhuslikult samal ajal samas kohas olema. Omavahel ongi nad seotud peamiselt Marlee kaudu ja nende vahel valitseb kõigest sõprus.

Lisaks arutleb ta, et on iseend ja oma südant avanud ning näidanud, kes ta päriselt on, ent ikka arvatakse, et ta on külm, kalkuleeriv ja mõttetu mõrd. "Mulle öeldakse nii tihti, et vau, sa oled nii sügav inimene! Samas, Anu on 35 aastat pildis olnud ja keegi ei näe, kui hooliv inimene ta on. Nii et suva, arvake, mida tahate!" lausus ta.

Brigitte Instagramis
Brigitte Instagramis — FOTO: kuvatõmmis
Brigitte Instagramis
Brigitte Instagramis — FOTO: kuvatõmmis
Brigitte Instagramis
Brigitte Instagramis — FOTO: kuvatõmmis

Paistab aga, et seltskonnastaar pole olukorrast sugugi nii üle, kui ta ise väidab end olevat. Nimelt lajatas ta mitu kurja kirja oma sugulase virtuaalsesse postkasti, kus sõnas, et ei taha temast enam midagi kuulda, sest Marlee olevat kõik piirid ületanud.

"Kinnitan sulle, et oleme Tõnuga ainult sõbrad ja sattusime koos reisile samasse kohta – kirjutan seda lihtsalt selleks, et saaksin selle screenshot'i (kuvatõmmise – toim) enda maine kaitseks alles jätta, kui hiljem kasutada vaja on,“ kirjutas Brigitte oma sugulasele.

Loe selle kohta pikemalt Kroonikast.

Kommentaarid puuduvad