Reklaam sulgub sekundi pärast

Mida pakkuda ootamatutele külalistele

Sisuturundus

juustuvalik
Pixabay.com

Tähistame TV3.ee portaali esimest sünnipäeva lõbusas võtmes - nädal aega on käimas suur viktoriin, kus auhinnaks on luksuslik majutuspakett. Kuna vaatame ajas tagasi, mis põnevat aasta jooksul juhtunud on, siis kas oled ikka kursis, et TV3.ee portaali tegemisi jälgida ka sotsiaalmeedia kaudu?

Portaalil on jälgimiseks oma kontod Facebookis TV3 portaal ja TV3 Play Eesti ning Instagramis TV3.ee, kui sa armastad Youtube´i kasutada, siis sealt leiad samuti TV3portaali konto. Vali endale meelepärane kanal välja, sest muidu on oht põnevatest sündmustest ja toredast meelelahutusest ilma jääda.

TV3 portaali sünnipäeva pidustuste raames on meie teine kanal kingituste jagamisteks seekord Instagram, kus nädala jooksul toimub kolm põnevat pildimängu. Esimene neist läks just nüüd käima ning kõigi vastajate vahel läheb loosi E-piima poolt maitsev Bresto kinkekott.

Auhinnaks Itaaliapärane juustuvalik, kinkekott sisaldab:

Bresto juustuvalik on eksklusiivne kingitus kaua valminud Itaaliapärasest juustust. Kinkekotis olevat Bresto juustu kõlbab süüa snäkina puuviljade kõrvale või pakkuda hea veiniga, riivjuust sobib ideaalselt pastadega söömiseks, annab meeldiva maitse toidule. Light juust on mõeldud inimestele kes soovivad väherasvast juustu ja antud toode sisaldab rasva kõigest 15%

juustuvalik
E-piim Bresto juustuvalik

Lisaks juustuvalikule on kingituseks ka Bresto küpsised, mis on käsitööna valmistatud, sisaldab 30% Bresto juustu, 28% Epiima võid ja boonusena ei ole lisatud säilitusaineid tootele.

Mõnusa auhinna saamiseks ei pea midagi keerulist tegema, mine Instagrami ja arva, kes on pildil. Jäta oma vastus kommentaaridesse ning mängu lõppedes valib fortuuna kõigi õieti vastanute vahel võitja.

Kui sul esimeses mängus ei vea, siis ära heida meelt, veel kahel korral on sul võimalus end proovile panna ning auhindu võita.

Mäng on lõppenud!

Sünnipäevanädala esimese pildimängu leiad TV3.ee Instagramist!

Kommentaarid puuduvad