Reklaam sulgub sekundi pärast

Moodsa aja suhted: ühendatud nii armastuses kui tehnoloogias

Sisuturundus

huawei
Huawei

Valentinipäev on lähenemas ja aina enam otsivad inimesed võimalusi, kuidas selle tähtpäeva puhul kallimat rõõmustada. Parim valentinipäeva kink on aga selline, mis ühendab kingi saajat ja kinkijat.

Traditsiooniliselt kingitakse valentinipäeva puhul lilli, šokolaadi või midagi muud romantilist, kuid kasvamas on ka tehnoloogiavidinate populaarsus. Kui varasemalt võis tehnoloogial olla seoses suhetega negatiivne kuvand, kuna liiga palju aega virtuaalmaailmas veetes ei pöörata piisavalt tähelepanu vahetule suhtlusele, siis täna aitab tehnoloogia sageli paare hoopis ühendada, pakkudes neile ühiseid uusi huvisid ning harjumusi. Huawei annab mõned ideed, mis sobivad kaaslasele kinkimiseks mitte ainult 14. veebruaril, vaid ka ülejäänud aasta jooksul.

huawei
Huawei

Kaasaegsed romantilised žestid

Juhtmevabad kõrvaklapid on kahtlemata hea investeering, kuid kas kõrvaklapid võiks olla ka romantiline kingitus ülemaailmsel armastuse päeval? Kas pole mitte romantiline kinkida kaaslasele juhtmevabad kõrvaklapid koos spetsiaalselt talle koostatud esitlusloendiga? Lisaks saavad muusikahuvilised paarid koos avastada uusi lugusid ja kuulata põnevaid podcaste, mis võivad viia toredate aruteludeni ja jututeemadeni.

„Tehnoloogia areneb praegu väga kiiresti ja teadlik tarbija soovib paremaid ja uuenduslikumaid seadmeid. Tänapäevaste kõrvaklappide puhul on oluline kvaliteetne helisüsteem ning mürasummutusfunktsioon, mis võimaldab muusikat ja podcaste kuulata ka liikvel olles või lärmakas keskkonnas viibides,” räägib tehnoloogiaekspert ja Huawei koolitusjuht Jekaterina Mishina sellest, mida kõrvaklappide valiku juures silmas pidada. “Näiteks Huawei FreeBuds Pro 3 juhtmevabadel kõrvaklappidel on uuendatud tark ja täiendatud ANC 3.0 mürasummutusfunktsioon ning need suudavad mängida selgelt nii kõrgeid kui ka madalaid helisid,” toob ta näite.

Aita kaaslasel oma heaolu eest hoolitseda

Nutikellad ühendavad partnereid ühistes väljakutsetes ja aitavad meelde tuletada, et enda eest tuleb hoolitseda. “Igapäevases rutiinis olles on kerge unustada oma heaolu. Nutikell võimaldab jälgida füüsilist aktiivsust, une kvaliteeti ning olulisis tervisenäitajaid nagu näiteks südamerütm. Samuti on nutikellade abil kergem üksteist motiveerida,” leiab tehnoloogiaekspert.

"Tänapäevased nutikellad sobivad kogu aeg kandmiseks ja kohanevad kandja stiiliga. Seega ei pea kartma, et nutikella kasutamiseks peaks välise ilu arvelt kompromisse tegema. Näiteks uus Huawei Watch GT 4 nutikell on klassikalise käekella välimusega. Seega nutikella kinkides ei hoolitse kinkija vaid kingisaaja tervise eest, vaid kingib ka ilusa aksessuaari,” ütleb Mishina.

huawei
Huawei

Võimalda jäädvustada parimaid hetki

Spontaansed kohtingud, nädalavahetuse väljasõidud ja armsad igapäevased hetked on alati jäädvustamist väärt. Kaasaegsed nutitelefonid võimaldavad teha fotosid, mis mõni aeg tagasi olid võimalikud vaid professionaalse kaameraga. “Huawei P60 Pro nutitelefon on oma klassi lipulaev, mis tagab kõrge kvaliteediga fotod nii päeval kui ka öösel, tõstes esile iga detaili ja tagades rikkalikud värvid, muutes iga foto justkui kunstiteoseks,” räägib Mishina.

Kingituste tegemine toob rõõmu mitte ainult armsamale, vaid ka kingituse tegijale endale. Hea kingitus peaks pakkuma ka lisaväärtust ja sügavamat mõtet. Tehnoloogia võimaldab jagada ühiseid kogemusi, värskendada igapäevaelu ning luua ühiseid mälestusi.

Kommentaarid puuduvad