Müstika

toob teieni Expressions

Vanga kõhedusttekitav ennustus 2023. aastaks: kogu maailm mattub pimedusse!

vanga
Foto: Scanpix

DailyStar

Baba Vanga oli Bulgaaria müstik, taimetark ja selgeltnägija, kes suutis ette ennustada mitmeid olulisi sündmusi maailma ajaloos, nagu näiteks USA kaksiktornide rünnak, Tšernoboli katastroof ja printsess Diana surm. Ka aastaks 2023 on naine teinud mitu hirmuäratavat ennustust.

Baba Vanga kaotas oma silmanägemise, kui ta oli 12-aastane, pärast mida kinnitas ta, et on saanud jumalalt haruldase ande näha otse tulevikku.

Hetkeseisuga on teada viis Vanga ennustust järgnevaks aastaks ja kui need peaksid realiseeruma, ootab inimkonda ees üsnagi raske aeg.

1. Laboribeebid

Vanga ennustuse kohaselt võidakse hakata inimesi kasvatama hoopis laborites. See tähendab, et tulevased lapsevanemad saavad ise ostustada, mis soost või nahavärviga beebi sünnib, ent siiski anda edasi ka isiklikke välimusejooni, et laps nendega sarnaneks. 

2. Tuumaelektrijaama plahvatus

Vanga väitel on järgmisel aastal oodata tuumakatastroofi ja kuigi on raske öelda, kus see toimuda võiks, usuvad mõned, et see on otsene viide Venemaa ja Ukraina sõjale. 

3. Enneolematud päikesetormid

2023. aastal ootab meie planeeti ees seninägemata võimsusega päikesetorm, mis võib kahjustada tehnoloogiat ja põhjustada massilisi elektrikatkestusi ja sidehäireid.

4. Biorelvad

Vanga ennustuse kohaselt hakatakse ühes suurriigis inimeste peal biorelvasid katsetama ja surma võivad saada sajad tuhanded inimesed. Kuigi ÜRO on biorelvade katsetamised keelanud, usutakse, et mõnes riigis on need siiski olemas.

5. Tulnukate rünnak

Viies Vanga ennustus 2023. aastaks on, et Maale saabuvad esmakordselt tulnukad ja miljonid inimesed surevad, peale mida mattub kogu maa pimedusega.

Allikas: DailyStar

Selgeltnägija Vanga ennustus käesolevaks aastaks: keegi ei saa Venemaad peatada!

Vaata, millised Vanga ennustused 2022. aastal juba täide on läinud!

Kommentaarid puuduvad

Müstika

toob teieni Expressions