Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

Hirmutav! Kaks Vanga ennustust aastaks 2022 on juba täide läinud

vanga
Foto: Scanpix

Baba Vanga oli Bulgaaria müstik, taimetark ja selgeltnägija, kes suutis ette ennustada mitmeid olulisi sündmusi maailma ajaloos, nagu näiteks USA kaksiktornide rünnak, Tšernoboli katastroof ja printsess Diana surm. Ka aastaks 2022 tegi naine mitu hirmuäratavat ennustust, millest kaks on juba täide läinud.

Baba Vanga kaotas oma silmanägemise, kui ta oli 12-aastane, pärast mida kinnitas ta, et on saanud jumalalt haruldase ande näha otse tulevikku.

Selleks aastaks ennustas selgeltnägija Austraalia ja Lõuna-Aasia osades äärmuslikke üleujutusi. Tänavu veebruarist aprillini tabaski Austraaliat üks ajaloo suurimaid üleujutuskatastroofe. Üleujutused jätsid vee alla osa Kagu-Queenslandist, Wide Bay-Burnettist ja Uus-Lõuna-Walesist, Brisbane’ist.

Teisena ennustas Vanga, et mitmetes maailma suurlinnades tekib tõsine veepuudus. Tänavu teatasidki Portugali ja Itaalia valitsused, et kutsuvad oma kodanikke üles piirama oma veekasutust miinimumini, sest olukord on niivõrd drastiline. Itaalias on olukord eriti hull – nimelt on seal tegemist suurima veepõuaga alates 1950. aastast. 

Vaata, milliseid ennustusi tegi Vanga 2022 aastaks veel!

Lisaks vaata siit, millised Vanga ennustused on ajaloos täide läinud!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions