Ei või olla! Selgeltnägija Vanga ennustus käesolevaks aastaks: keegi ei saa Venemaad peatada!

vanga
Foto: Scanpix

Baba Vanga (bulgaaria keeles «vanaema Vanga») oli Bulgaaria müstik, taimetark ja selgeltnägija, kes suutis ette ennustada mitmeid olulisi sündmusi maailma ajaloos, nagu näiteks USA kaksiktornide rünnak, Tšernoboli katastroof ja printsess Diana surm. Ka aastaks 2022 tegi naine mitu hirmuäratavat ennustust.

Baba Vanga kaotas oma silmanägemise kui ta oli 12-aastane, pärast mida kinnitas ta, et on saanud jumalalt haruldase ande näha otse tulevikku.

Käesolevaks aastaks tegi Vanga mitu ennustust, üks süngem kui teine. Neist ehk kurjakuulutavaim puudutab otseselt Ukraina sõda ja Putini käekäiku.

Vanga ennustused aastaks 2022:

  • Venemaast saab “maailmavalitseja”, Euroopast tühermaa

“Kõik sulavad üles nagu jää, puutumata jääb ainult üks – Vladimiri hiilgus, Venemaa hiilgus,” tsiteeris Daily Mail Baba Vanga ennustust. “Liiga palju tuuakse ohvreid. Keegi ei saa Venemaad peatada.”

Selgeltnägija lisas: “Ta eemaldab kõik teelt ja temast saab ka maailma isand.”

  • Siberi liustikul avastatakse surmav viirus – liustikud sulavad globaalse soojenemise tõttu

Teadlased avastavad ohtliku viiruse, mis levib väga kiiresti, põhjustades inimeste ja loomade surma.

  • Maad tabab tulnukate rünnak

Väidetavalt peaksid järgneval aastal Maale saabuma tulnukad koos kosmoselaevaga, mis ei lõppe hästi.  

  • Suur näljahäda

Kliimamuutuste tõttu tabab Vanga ennustuste kohaselt inimkonda ränk nälg ja eriti hull saab olukord olema Indias, kus temperatuurid tõusevad hullumeelsete kraadideni. Kõikidel kontinentidel toimuv sarnaneb õudusfilmis nähtule. Jaaniussi invasioon Aafrikast mõjutab teraviljasaaki ja toob kaasa elanikkonna nälja. See omakorda toob kaasa riikide vahelisi relvastatud konflikte. 

  • Aasta 2022 saab olema virtuaalreaalsuses

Arvestades, et inimesed juba niigi veedavad tohutult palju aega nutitelefonides ja ekraanide ees, ei kõlagi see eriti ebarealistlikult. 

Vaata ka kõiki Vanga tehtud ennustusi, mis on siiamaani täideläinud!

Näita 3 kommentaari

Huvitav, et valdavalt ilmuvad need “ennustused” või selgitused ennustuste peale seda kui need sündmused on käivitunud või lausa toimunud. Miks enne 24. veebruari seda inffi ei jagatud? 🙂

Vasta

Ilus viis lugejaid meelitada. Iga kord kui keegi loeb, on ta toitnud seda vilepuhujat.

Vasta

Tegelikult ta ei saanud hästi aru, et Ukraina on suur vend ehk Kievski Rus ja moskoovia lihtsalt hukka läinud kriminaalne noorem vend. No ja Vladimir on tegelikult Volodõmõr Zelenskoi. kes päästab maailma.

Vasta