Maskis laulja

toob teieni Samsung

Missugune häälemoondaja! Vaata ja meenuta Ott Leplandi kõiki maskisaate esitusi

Ükssarvik
Foto: TV3

Pühapäevases "Maskis laulja" saates pidi maski langetama Ükssarvik, kelle sees peitis end tuntud laulja Ott Lepland. Laulja tegi saate jooksul imetlusväärseid esitusi ja suutis oma häält moonutada nii erinevalt, et detektiividel ei olnud viimase saateni aimu, kes maski taga peitub.

Vaata ja meenuta Ott Leplandi kõiki maskisaate esitusi: 

Esimese esitusine tõi Ükssarvik lavale tõelise hiti 70.-80. aastastest esitades Bee Geese'i loo "Stayin' Alive". See esitus viis ta otse edasi järgmisesse saatesse.

Järgmises saates esitas Ükssarvik hoopis teistlaadi loo. Tema esituses sai näha Andre Zevakini ja Grete Paia Eesti Laulult tuntuks saanud lugu "Mis nüüd saab?". Ka see esitus läks suurepäraselt ning saatepublik hääletas mehe duelli võitjaks ning otse järgmisesse saatesse.

Kolmanda esituse tegi Ükssarvik viiendas saates ja laulis NOËP'i üht tuntuimat lugu "Rooftop". Laulja suutis oma häält nii hästi moondada, et kohtunikel tekkisid kahtlused, kas äkki peidabki end maski taga NOËP ehk Andres Kõpper.

Viiendas saates tuli Ükssarvikul teha veel üks esitus. Teises voorus tõi ta lavale Elvis Presley hiti "A Little Less Conversation", mis kõlas väga sarnaselt originaalile. See esitus garanteeris Ükssarvikule koha ka järgmises saates.

Sel pühapäeval näitas Ükssarvik end taas uuest küljest. Esimeses voorus laulis ta Ameerika hip-hop trio House of Pain loo "Jump Around".

Teises voorus tõi ta lavale tõelise retroklassika - "Tühjad pihud", mis pani nii saatepubliku kui ka kohtunikud korralikult kaasa elama.

Kommentaarid puuduvad

Maskis laulja

toob teieni Samsung