Reklaam sulgub sekundi pärast

FOTOD! Raadio Star FM kogus Grillfestil heategevusliku loteriiga rekordilise summa

Star FMi saatejuhid Grillfestil
Star FMi saatejuhid Grillfestil — FOTO: TV3

Raadio Star FM oli taas Pärnus toimuval Grillfestil kohal ning korraldas heategevusliku loterii, kus iga pilet võitis ning mille müügist saadud tulu läks annetuseks Pärnu Laste ja Noorte Tugikeskusele. Sel aastal tuli kokku rekordsumma: 7526 eurot!

Tänavu olid loteriipileteid müümas ka Grete Kuld, Liis Lusmägi, Jürgen Pärnsalu, Andres Puusepp ja Marko Lõhmus. Suviselt mõnus ilm tõi kohale palju raadiofänne ning neid, kes soovisid oma ostuga head teha.

Eriliseks atraktsiooniks oli Grete Kuld, kellega väga paljud fännid tahtsid ühispilti teha. Marko Lõhmus pälvis tiimilt uue hüüdnime – „sisseviskaja“, sest ta veetis enamuse ajast platsil inimestega juttu ajades ja neid raadio Star FM boksi suunates.

Raadio Star FM meeskonnal on südamest hea meel, et nii palju inimesi oma panuse andsid ja sellega head tegid. Kõikide loosis osalenute vahel loositi välja veel ka kaks peaauhinda – gaasigrill ja elektriline tõukeratas. Gaasigrilli võitjad saadi samal õhtul ka kätte, kelleks olid festivali nautima tulnud isa ja tütar.

Vaata meeleolukaid fotosid Grillfestilt!