Reklaam sulgub sekundi pärast

Rannamaja-Oskar meenutab kongikaaslase terrorit: kirjutasin osakonna vanemale, et tunnen otsest ohtu

Veidi enam kui aasta tagasi vanglast vabanenud Oskar Süvari rääkis Desiree blogis avameelselt sellest, kuidas ta narkootikumide küüsi sattus ning mis oli kõige õudsem asi, mis temaga vanglas juhtus.

Oskar istus üle aasta vanglas selle eest, et tegeles süsteemselt illegaalsete narkootikumide vahendamisega. Desireele avaldas Oskar, mis on kõige õudsem asi, mis temaga vanglas olles juhtus. 

"Meie vanglad ei ole üldse sellised nagu need filmides paistavad. Meil on segu vanglast ja hooldekodust," tõdes Oskar, et igapäevases vanglaelus ei ole tegelikult üldse midagi õudset. 

Oskari jaoks oli aga õudne kogemus see, kui ta pidi olema ühes kongis koos inimesega, kes oli koroonavastane.

"Ma üldiselt austan inimeste vaateid. Aga meil oli see reegel, et kui sa maski ei kanna või ei vaktsineeri või kiirteste ei tee, siis võetakse sinult ära õigus käia tund aega päeval õues jalutamas," rääkis Oskar. Kuna kongikaaslane sellest kõigest keeldus, siis piirati neil mõlemal ohutuse pärast õues käimise õigust. 

"Ta pidas mulle loenguid neli tundi päevas, kuidas see (koroonapandeemia - toim) on mäng valitsuse poolt," meenutas Oskar, et lisaks liikumiskeelule kannatas ta ka igapäevase vaimse terrori käes.

Kuna Oskar ei suutnud enam selle inimesega ühes kongis olla, siis ta otsutas tegutseda. "Ma kirjutasin vanglas oma osakonna vanemale, et ma tunnen otsest ohtu oma tervisele, mitte füüsiliselt vaid vaimselt," ütles Oskar. 

Oskari õnneks paigutati ta juba varsti teise kongi, kus ta sai uue kongikaaslase. 

Vaata lähemalt videost, kuidas Oskar narkootikumide küüsi sattus ning miks peab ta vanglat oma päästerõngaks!

Kommentaarid puuduvad