Reklaam sulgub sekundi pärast

„Vallalise kaunitari“ finaalile järgnev erisaade paljastab, mis juhtus tegelikult

Brigitte Susanne Hunt
Brigitte Susanne Hunt — FOTO: TV3

Romantikasarja „Vallaline kaunitar“ suur finaal on TV3 vaatajate ees homme õhtul ning just siis selgub, kes võidab Brigitte Susanne Hundi südame. Finaalile järgneb erisaade, kus vaadatakse hooajale tagasi, puhutakse osalejatega juttu ning oodata on ka üllatusi.

Telesügise kõige romantilisem sari „Vallaline kaunitar“ on hooaja vältel pakkunud küllaga haaravat, emotsionaalset ja põnevat vaatamist ning kirglike kohtingute ja üllatavate roositseremooniate sõelast on Brigitte Susanne valikul lõpuheitlusse pääsenud kaks meest. Juba homme õhtul selgub TV3 eetris, kas „Vallalise kaunitari“ muinasloo tähtsaimas peatükis võidab printsessi südame 29-aastane Hendrik või 34-aastane Kaspar.

Suurele finaalile järgneb meelelahutusportaali tv3.ee erisaade „Rambivalguses: kaunitar ja kosilased“, kus Eliis Pärna ja Kerli Kivistu juhtimisel saavad sõna sarja erinevad osalejad, kes meenutavad hooaega ja räägivad kõige eredamatest hetkedest. Oodata on üllatusteküllast saadet, mis köidab nii muhedate vestluste kui ka ootamatute avaldustega.

„Vallalise kaunitari“ finaal alustab TV3s homme kell 20.00 ning erisaade „Rambivalguses: kaunitar ja kosilased“ jõuab eetrisse kell 21.40.

„Rambivalguses: kaunitar ja kosilased“ saatejuhid Eliis Pärna ja Kerli Kivistu
„Rambivalguses: kaunitar ja kosilased“ saatejuhid Eliis Pärna ja Kerli Kivistu

Kommentaarid puuduvad