Reklaam sulgub sekundi pärast

Ideaalne lisaraha teenimise võimalus –  pea veerand sajandit tööampse TP Kinnisvarahoolduses

Sisuturundus

lisaraha

Novembrikuu algab TP Kinnisvarahoolduses suuremate pidustustega, sest puhastusteenuseid pakkuval firmal täitub tänavu 24. tegevusaasta.

Pea veerand sajandit tegutsenud firma sai alguse juba 1996. aastal, mil Kaido Koppa alustas oma autopesulatega. Nüüdseks on sellest ettevõtmisest kasvanud välja firma, mis pakub nii kinnisvarahooldust kui ka mitmeid eripuhastustöid, sealhulgas akende pesu, põrandavahatamist, õlitamist ning muid erinevaid suurpuhastusteenuseid. „Üldiselt pöörduvad meie poole kas siis haldusjuhid, büroojuhid või ettevõtete juhid, kes soovivad teenusepakkujat vahetada või alustavad uutes tööruumides. Samuti suuremad ja väiksemad ettevõtted, kes soovivad säilitada ümbritsevat keskkonda ning hoida ja parandada oma kinnisvara väärtust ” räägib Koppa.

Kahekümne nelja aasta jooksul on nähtud nii ühekordseid eritöid, igapäevaseid puhastusteenuseid kui ka pikaajalisi projekte. Pikkade tegutsemisaastate vältel on ettevõttes nii mõndagi muutunud. Puhastusteenuse pakkumine on tänasel päeval palju tehnilisem ning tööprotsessi optimeerimiseks võetakse kasutusele järjest enam uusi lahendusi, mis võimaldavad töö teha ära efektiivselt ja korralikult. Kui 2004. aastal tegutses ettevõttes 25 inimest, siis tänaseks on firmas üle 200 töötaja ning ühiselt pürgitakse parima võimaliku teenuse pakkumise poole. Kliendile lähenetakse personaalselt, vältides bürokraatiat ning seejuures luuakse võimalikult läbipaistev ja kliendisõbralik kogemus.

Ettevõtte algusaastatel oli palju teha ning kuna meeskond ei olnud veel välja kujunenud, tähendas see hästi palju ise tegemist – koristamist, lume kühveldamist ja palju muud. „Oleme õppinud hoidma oma töötajaid ning kliente. Meeskond ja inimesed on hindamatu vara, ilma kelleta poleks meil seda, mis meil täna on. Nad on meie jaoks teine pere – kes kõik on siia jõudnud. Võib-olla kõige omapärasema meeskonda tulekuna märgiks ma ära, et üks endine klient tellis meilt prügikonteineri omale ehitusprahi äraviimiseks ning kandideeris siis ühtlasi ka meile tööle,” meenutas Aivi Koppa TP Kinnisvarahoolduse tegevjuht. 

Lisaks toetavale töökeskkonnale, kvaliteetsele teenusele ning töötajate pidevale arendamisele, on uksed alati uutele inimestele avatud.  Oodatud on kõik, kes soovivad panustada ettevõtte arengusse, praegustel segastel aegadel lisaraha teenida või hoopis õpingute kõrvalt endale oma töökoht leida. „Tööampsuna” loome ideaalse võimaluse töötada kas põhitöö, kooli või laste kõrvalt, kuna puhastusteenuse osutamise aeg on peamiselt õhtuti peale tööpäeva lõppu. Tööampsude puhul on võimalik valida endale sobiv töökoormus ja tööajad on paindlikud. 

TP Kinnisvarahoolduses peetakse oluliseks meie tunde hoidmist. Koos võetakse ette mitmeid erinevaid koostegemisi. „Vahepeal oleme aktiivsemad ning kokkame üheskoos, käime ratsutamas või kanuutame. Teinekord õpime aga hoopis golfi või mängime discgolfi ja järgmine kord purjetame. Me hoiame üksteist ja see on meile väga oluline,” räägiti tööpere ettevõtmistest lõpetuseks. 

Kommentaarid puuduvad