Reklaam sulgub sekundi pärast

Kas “Vallalise kaunitari” finaali jõudis vale mees? Brigitte: ma ei saanud temaga piisavalt aega veeta…

Brigitte Susanne ja ema Reet, Brigitte, parim sõbranna Hanna ja mänedžer-sõbranna Marjen Võsujalg reageerivad saatele
Brigitte Susanne ja ema Reet, Brigitte, parim sõbranna Hanna ja mänedžer-sõbranna Marjen Võsujalg reageerivad saatele

Käes on järjekordne reageerimisvideo, kus Brigitte vaatab tagasi "Vallalise kaunitari" episoodidele ja nüüd on järg käes 9. osa juures. Stuudios on külas Brigitte kõige tähtsamad naised:  ema Reet, parimatest parim sõbranna Hanna-Greta ja mänedžer ning parim sõbranna Marjen.  

Kõik kolm naist avaldavad, et nende lemmikosaleja oli Michael, kelle Brigitte vahetult enne finaali koju saatis. Näiteks leidis Marjen, et Michael oli väga rahulik ja teda tundus väga raske närvi ajada. "Ma arvan, et see on võimatu, aga tulehargile tulebki midagi tasakaalustavat ja rahulikku kõrvale panna. Ma arvan, et see oleks juba hea olnud."

Temaga nõustub ka Brigitte. "Michael on see inimene, kellega ma tunnen, et ei saanud piisavalt aega koos veeta," avaldab ta.

Jutuks tuleb ka Brigitte kehakeel - tähelepanelik saatevaataja märkab, et iga Michaeli kohtingu ajal noking Brigitte oma küüsi. Ema Reeda hinnangul tähendab see seda, et Michael mõjub talle rahustavalt, kuid parim sõbranna Hanna-Greta näeb asja teisiti. "Kui sa oled närvis või flirdid, siis sa hakkad juukseid näppima või küünealuseid nokkima," räägib ta.

Brigitte avaldab, et ta tõepoolest ei tahtnud, et selle saate salvestamine läbi saaks. "See oli nii imeline, mis seal Vihulas need kolm nädalat toimus. See oli muinasjutt ja nii sürreaalne, et ma võib olla tajusin ja kartsin, et nüüd on kõik see momentum ära!" 

Seepeale uurib Marjen, kas Brigitte üldse tahtis Michaeli enne finaali koju saata. Brigitte: "Mul on leping, mis tähendab, et ma ei või kommenteerida saate sisu. Ja ma arvan Marjen, et sa said väga hea vastuse praegu." 

Vaata täispikka reacti videost!

Vallalise kaunitari reacti" aitab läbiviia Boost Casino, Passion Games ja Denim Dream. Imeliste rooside eest hoolitseb iFlower.

Kuni detsembri lõpuni saab koodiga "Kaunitar" Passion games-i e-poest -15% soodustus!

Juba järgmisel nädalal reageerime FINAALSAATELE ning püsi kindlasti TV3 lainel, seda kohe peale finaali on eetris "Rambivalguses: kaunitar ja kosilased #pärastsaadet" ning teeme juttu osaliste, Brigitte ja saate võitjaga!

Seni tule pane ennast proovile ja löö kaasa Vallalise kaunitari ennustusmängus ning

võida auhinnaraha! Vaata "Vallaline kaunitar reageerib" uut episoodi igast seadmest, tasuta, igal reedel tv3play.ee 🤩

Näita 2 kommentaari

Tõrge, video ei ole kahjuks kättesaadav. Kas hoopis tasuline?

Vasta

Ei näe jh peale reklaami midagi.

Vasta