Reklaam sulgub sekundi pärast

Brigitte Susanne Hunt kahetseb skandaalset vestlusõhtut: miski minus plahvatas

Foto: Karli Saul

Möödunud reedel eriti tormilise lõpu saanud "Vallaline kaunitar" küttis kirgi veel ka nädalavahetusel, kui Wasa hotellis toimunud vestlusõhtul asjad totaalselt käest ära läksid. Nüüd on sõna võtnud ka Brigitte ise, kes juhtunut oma sotsiaalmeediakontol selgitas.

Möödunud reedel leidis Pärnus aset ”Vallalise kaunitari” lõpupidu, kus olid kohal nii Brigitte Susanne Hunt kui ka temaga finaalis kihlunud Hendrik Terras. Paar läks külaliste ja kogu meedia silme all totaalselt tülli ja suisa nii, et Hendrik Terras lahkus pettunult keset vestlust oma hotellituppa. ”Kogu see teema on selles, et me kruvisime siin väga suure pinge üles, sul on väga suur viha minu vastu ja ma ei saa sellest aru,” sõnas Hendrik avalikus vestluses. Samal ajal proovis Brigitte vahele segada, aga pealtvaatajad kutsusid teda korrale. 

Nüüd vaatab Hunt juhtunule tagasi ja on nõus, et oleks pidanud asja lahendama väärikamalt. "Ma läksin üle piiri. Kui kuulsin esimese vale ära, et lahkuminek oli ühine otsus ja saame hästi läbi, siis miski minus plahvatas…“ põhjendab ta oma emotsionaalset käitumist.

„Ma läksin nii närvi, et mu kirja ei avata, ei vabandata, ei näidata mingit hoolivust ja siis jälle, kui on vaja kaamerate ette tulla ümbert kinni hoidma ja teesklema head inimest, siis seda tehakse,“ kirjutab Hunt Instagramis.

„Kui ma kuulsin selle esimest vale ära, et lahkuminek oli ühine otsus ja saame hästi läbi, siis miski minus plahvatas. Ma ei suutnud enda emotsioone talitseda. Ma unustasin kaamerad ja nõudsin selgitusi, sest muidu ma ei oleks neid kunagi saanud. Olen tema ees vabandanud privaatselt ja avalikult. See on asi, mis meid päriselt eristab: vabandamine, vastutamine ja empaatia,“ jätkab Hunt.

IG
Foto: kuvatõmmis Instagramist

Lisaks selgitas Brigitte, mida tähendas laupäevane suudlus Michaeliga ja et see oleks võinud olla põsemusi. "Ma väljendasin musitamisega hoolivust ja tänu selle eest, et üks inimene on minu vastu alati olnud nii mõistev, soe ja heatahtlik. See jättis mulje, justkui mul ei oleks tohutult valus, piinlik ja vastik, et mu unistused purunesid,“ selgitab Hunt.

Vaata videost Brigitte ja Michaeli suudlust!

„Ma olen harjunud peituma šampanjapokaali, naeru ja muside taha, seda „naeratan kaamera ees ikka“ nõuab mu töö, aga selle kõige varjus on lihtsalt üks naine, kes armus muinasjutuprintsi, kes teda kolm nädalat kaamerate ees hoidis, toetas, kiitis ja lubas kokku kõige ilusamaid asju. Kes avas oma südame ja sai kõige inetumal moel haiget ja jäi kõikide nende reiside, vestlusõhtute, küsimuste ja emotsioonide üksi," lõpetab Hunt.

IG
Foto: kuvatõmmis Instagramist