Reklaam sulgub sekundi pärast

VAHVA VIDEO | Kevin on koos TV3 staaridega taas üksinda kodus!

TV3 kuulutab jõuluaja avatuks tänasest, sest just siis jõuab vaatajateni "Üksinda kodus" jõulumaratoni esimene film. Kevini-seikluste alguse auks said muhedas eriklipis rolli ka TV3 eetristaarid.

Jõuluaeg on traditsioonide aeg ning just sellest on kantud ka TV3 jõuluaja programm, mille ühe pikisilmi oodatud osana rõõmustavad väikeseid ja suuri taas "Üksinda kodus“ filmid. Paljudele toob just Kevini seiklus aasta esimese jõulutunde südamesse ning loob õdusa pühademeeleolu.

Tänavu valmis „Üksinda kodus“ alguse auks ka muhe eriklipp, kus osalevad TV3 eetristaarid Sirje Eesmaa, Allan Muuk, Taigar Väärtmaa ja Erkki Sarapuu, kehastudes Kevini emaks, kurikaelteks Marviks ja Harryks ning Keviniks.

Kultuskomöödias "Üksinda kodus“ (Home Alone, USA 1990) kehastab Macaulay Culkin 8aastast Kevin McCallisteri, kelle perekond tormab kolm päeva enne jõule Pariisi ning unustab Kevini kogemata koju.

Üksi kodus olles peab poiss kõikvõimalike vahendite abil eemale peletama kaht murdvarast Harryt (Joe Pesci) ja Marvi (Daniel Stern), kes said teada, et laps on ihuüksi suures uhkes majas. Kui lennukis puhkusele sõitev perekond avastab, et pesamuna unustati üksinda koju, lisandub seiklus, mis on ühtaegu nii haarav, lõbus kui ka liigutav.

Vaata humoorikat videot SIIT!

Kommentaarid puuduvad