Reklaam sulgub sekundi pärast

Silvia Ilves avameelselt: ma arvan, et kunagi abiellun veel!

Täna jõuab Go3 teleteenusesse uus "Üks nädal Silviaga" episood ja uued lustakad robot Hugo küsimused. Näiteks uuris ta Ilvese käest, kas ta eelistaks abielu ühe mehega või avatud suhet.

Parasjagu tšellotundi kiirustav Silvia vastab, et abielu on liit, mille üle võiks uhkust tunda. "Ma mäletan, kui ma kunagi abielus olin, et kuigi see otsa sai, siis ikkagi abielus olemise tunnet ma mäletan," sõnab ta.

"Tehtud tunne ja turvaline tunne on abieluga. Minu unistus oli kunagi ühe mehega koos olla lõpuni, 15-aastaselt unistasin sellest. Ühe mehega elu lõpuni, saada palju lapsi ühe mehega, aga elu teeb omad korrektuurid," lisab tšellist.

Vaatamata sellele, et Silvial on seljataga üsna kirju suhete minevik, jääb naine tuleviku osas lootusrikkaks. "Ma arvan, et kunagi ma ka abiellun veel," sõnab ta lõpetuseks.

Silvial on neli last kolme erineva mehega. Tema vanimad kaks poega jagavad ühte isa ning kahel noorimal pojal on erinevad isad. Lisaks nendele meestele on Silvia olnud avalikult suhtes muusik Paul Neitsoviga, tšellist Marcel Johannes Kitsega ja mõisahärra Asse Saugaga. 

Oktoobrikuu alguses kinnitas Ilves TV3.ee portaalile, et tema süda on taas võetud. Silvia ellu on tulnud salapärane sakslasest muusik, kes on tõeline džentelmen. “Mind paeluvad suure südamega mehed, kes ei hinda mind ainult naisterahvana,” selgitab Ilves.

Silvia sõnul sai romanss alguse tänavu sügisel, mil ta käis kuulamas mehe esinemist. “Armusin kõigepealt tema andesse, sest ta on tõesti väga erakordne muusik. Ma käisin teda kuulamas ja pärast tahtsin fännipilti. Meie fännipilt jäi teda kummitama, ta võttis ühendust ja sealt kõik algaski.” Saksamaal elava saladusliku härrasmehe nime ja täpset isikut Silvia siiski avaldada ei soovi.

Loe täispikka intervjuud Silviaga SIIT!

Vaata tõsielusaadet "Üks nädal Silvia Ilvesega" teleteenuses Go3!