Reklaam sulgub sekundi pärast

Süda on võetud! Silvia Ilves oma sakslasest kallimast: armusin kõigepealt tema andesse

Joonatan Pärn

Silvia Ilves kinnitab, et tema süda on võetud!
Silvia Ilves kinnitab, et tema süda on võetud! — FOTO: Taavi Sepp / Delfi Meedia

Tšellist Silvia Ilves kinnitab TV3.ee portaalile, et tema süda on võetud. Silvia ellu on tulnud salapärane sakslasest muusik, kes on tõeline džentelmen. "Mind paeluvad suure südamega mehed, kes ei hinda mind ainult naisterahvana," selgitab Ilves.

Silvia sõnul sai romanss alguse tänavu sügisel, mil ta käis kuulamas mehe esinemist. "Armusin kõigepealt tema andesse, sest ta on tõesti väga erakordne muusik. Ma käisin teda kuulamas ja pärast tahtsin fännipilti. Meie fännipilt jäi teda kummitama, ta võttis ühendust ja sealt kõik algaski." Saksamaal elava saladusliku härrasmehe nime ja täpset isikut Silvia siiski avaldada ei soovi.

"Ta on Saksamaal väga kõva muusik, aga tegelikult on ta lihtne mees. Mul on olnud muusikutest mehi. Nemad vajavad, et ma nende annet kiidaks, aga sellel mehel on niimoodi, et ta ei taha sellest midagi kuulda. Mäletan, et kui läksin temaga fännipilti tegema, siis kiitsin teda ja ta oli väga kohmetu. Vabal ajal ei taha ta oma muusikast rääkida," selgitab Ilves.

Silvia avaldab, et sakslasest austaja on tal ka Eestis külas käinud. "Ta tuli siia Eestisse paariks päevaks ja oli siin eikeegi. Ta oli minu jaoks olemas, sõidutas meid lastega Räpinasse kontserti andma ja tegime kõik koos süüa. Poistele ütlesin, et mul tuleb külla üks tore sakslasest sõber. Minu poisid on nagu minu musketärid, kes tahavad, et emme oleks õnnelik."

Salapärane muusikust härrasmees võlus Silvia lisaks muusikalisele andele oma džentelmenlikkusega

"Mind paeluvad suure südamega mehed, kes ei hinda mind ainult naisterahvana. Õnneks see mees teab, mis on minu kõik head ja vead," räägib Silvia.

Silvia sõnul töötab tema jaoks suhte juures ka asjaolu, et üksteist ei ole igapäevaselt võimalik näha. "Mul ei olegi aega, et kogu aeg ninapidi koos olla. Võtan hästi rahulikult, sest aega on. Võib-olla korra kuus näeme. Tal on omad kohustused ja mul on metsikult teha. Kui leiame ühise aja, siis on väga tore."

"Minu süda on võetud ja mulle meeldib, et on nii nagu vanasti oli, kus noored saatsid armastuskirju ja ei näinudki iga päev, kuna vahemaad olid suured," lisab ta.

Silvia alustas sel sügisel saksa keele õpinguid ning sakslasest armastatu andis keeleõppele veelgi hoogu juurde

"Saksa keel on tegelikult minu meelest ilus keel ja sellega õpid maailma hoopis teistmoodi vaatama. Saksa keel on muusikamaailmas oluline ja see valik tuli natuke enne (mehega kohtumist). Siis tuli teadmine, et tema kodukeel on ju ka saksa keel. See andis hoopis teistsuguse motivatsiooni veel juurde," selgitab Ilves. 

Sakslasest härrasmees tegi Silviale romantilise üllatuse

"Ta oli välja uurinud ühe sõbranna käest minu koduse aadressi," räägib Silvia, lisades, et ühel argipäeval oli tema ukse taga ootamatult kuller koos kommikarbi ja lilledega. 

Ilves meenutab: "Mina olin nagu puuga pähe saanud, et mis kuller keset argipäeva. Pole mingit tähtpäeva ega miskit. Seal peal oli kiri "Just love" ("Lihtsalt armastus"). Tema oli Saksamaalt sellise asja saatnud."