Reklaam sulgub sekundi pärast

Rõõmusõnum! Tallinnas kaduma läinud pimedate juhtkoera kutsikas leiti üles

Brit Suurraid

21. veebruaril hakkas sotsiaalmeedias kulutulena levima postitus kaduma läinud kutsikast Roosist, keda koheselt ka otsima asuti. Neljapäeva õhtul saabus rõõmusõnum, et koerake leiti üles täiesti elusa ja tervena.

4-kuune Roosi oli oma perekonnas nii-öelda prooviperioodil, kui õnnetus juhtus. "Minu isa jalutas keskpäeval kutsikaga, kui ta ehmatas millegi peale. Ta tõmbas mu isa jää peale pikali ja ise jooksis mööda Mustamäe teed linna poole teadmata kuhu," kirjeldab koeraomanik Christel Sogenbits, kelle sõnul käis koerakest otsimas enam kui 50 inimest.

Õnneks leiti koerake juba järgmisel päeval lähedal asuvast rehvitöökojast. Kutsikas varjas end rehvihunnikus ja töötajad andsid Christelile kiiresti märku, et Roosi-taoline koer end nende juures peidab. Koerale mindi ka kohe järele ning kuna loomakesega oli kõik korras, võibki Christeli praegune juhtkoer peagi oma tööposti Roosile üle anda.

Eesti Loomakaitse Seltsi kommunikatsioonijuht Geit Karurahu paneb inimestele südamele, et kui lemmik paneb jooksu, tuleb teda hakata viivitamatult otsima. "Seejärel tasuks ühendust võtta varjupaigaga ja igaksjuhuks ka omavalitsuste hoiupaikadega," sõnab ta. Hea mõte on kadumiskuulutust levitada ka sotsiaalmeedias või tänavapostidel, et see võimalikult paljude inimesteni jõuaks.

Vaata lähemalt "TV3 uudiste" videoloost!

Kommentaarid puuduvad