Reklaam sulgub sekundi pärast

Evelyn Sepp on esimest korda koeraomanik: arvan, et ma ei ole kõige halvem perenaine

Poliitik Evelyn Sepp võttis pärast pikka kaalumist endale päris esimese oma koera, kelle nimeks sai Billy. Kolm nädalat kooskasvamist on olnud kõike muud kui igav. Naine on koeravõtmise otsusega väga rahul ja usub, et kõige halvem perenaine ta ka ei ole.

Evelyn ning 3,5-kuune Billy on olnud koos kolm nädalat. Kuidas nende elu koos seni on läinud? "Uskumatult tore on! Ma arvan, et ei ole vast kõige halvem perenaine sellel väikesel kutsul. Ma väga loodan. Vähemalt mina olen väga rahul." Evelyni on loomad tegelikult terve elu saatnud, koerad on olnud tema vanavanematel ja vanematel, aga Billy on esimene päris tema enda koer. Mõne aasta eest käis ta ka loomade varjupaikades vaatamas ja koertega jalutamas, aga nüüd lõpuks on kodus oma väike südi koerake.

"Sellega vist on nii, et nad ikkagi tulevad siis, kui on õige aeg. Seda mõtet on veeretatud aastaid." Foksterjeri tõug on vähenõudlik, kartmatu ja vastupidav ning on vastavalt Evelyni eluviisile. "Ma olen ise hästi aktiivne, pere on aktiivne. Me käime palju, käime palju metsas jooksmas, rattaga sõitmas. Siis peab uus pereliige ka suutma oma looduse poolt antud omadust järgi sellega kohandada. Ta on hea närvikavaga, seltsiv ja sotsiaalne," ütles Evelyn Sepp.

Kas Billy teeb ka kodus pahandust? Millega ta oma päevi sisustab?

Vaata lähemalt päises olevast videost. Lisainfot "TV3 uudiste" kohta saab SIIT.

Kommentaarid puuduvad