Reklaam sulgub sekundi pärast

TV3 toob eetrisse Ukraina komöödiasarja „Rahva teener“

„Rahva teener“
Pressifoto

TV3 vaatajate ees on alates aprillikuust juba legendaarseks saanud Ukraina komöödiasari „Rahva teener“, mille peaosas särab praegune Ukraina president Volodõmõr Zelenskõi.

TV3 loovjuhi Urmas Eero Liivi sõnul on „Rahva teener“ üks viimaste aastate kõige tabavamaid ja vaimukamaid komöödiasarju ning on rõõm, et TV3 eetrisse jõuab iganädalaselt meeleolukas pooltund tõelise kangelase Volodõmõr Zelenskõiga.

„Rahva teener“ on Ukraina hittkomöödia, mille keskmes on ühe Kiievi keskkooli tavaline ajalooõpetaja, kellest saab juhuse tahtel üleöö Ukraina president. „Nii mõnigi tavaline inimene on mänginud mõttega, mis juhtub, kui temast saaks üleöö miljonär või riigi president. Just selline lugu juhtubki sarja peategelase Vasyl Holoborodkoga, keda kehastab toonane näitleja ja koomik ning praegune Ukraina president Volodõmõr Zelenskõi,“ selgitab Liiv.

„Kõik selles loos on nüüdseks kummalisel moel segunenud päriseluga - Zelenskõist saigi Ukraina president, Venemaa reeturliku sõja tulemusena on temast saanud aga lausa kogu vaba maailma liider. Mõne aasta eest valminud sarja sündmused paistavad nüüd eriti tabavad,“ märgib TV3 loovjuht Urmas Eero Liiv.

„Rahva teener“ alustab TV3s teisipäeval, 5. aprillil kell 20.30. Vaata sarja treilerit lähemalt siit.

Näita 3 kommentaari

Ai ma vaatan seda sarja. Kindlasti jõudu Ukrainalastele minu lemmikud Ukrainalsed

Vasta

Vaatasin netflixist 1 hooaega. Väga hea sari

Vasta

Kas näitate kõiki 3 hooaega kui ja kas sarja saab näha ka suvel

Vasta