Mis imeasi on TUUB? Kvaliteetsed ja kodumaised püksid päästavad päeva igas olukorras

TUUB
Foto: TUUB

Mis asi on TUUB ja miks kõik sellest räägivad? On tegemist mõne kuulsa moebrändiga, millel saba ukse taga? Ei, TUUB on täiesti ehtne ja kodumaine ettevõte, kelle revolutsioonilised püksid löövad laineid igas vanuses naiste seas!

TUUB pükste fenomen on hästi lihtne: püksid on ilusa lõikega, mugavad tehtud  kvaliteetsest venivast materjalist tehtud. Lisaks on neil mõnusad sügavad taskud ning sobituvad hästi kokku koos erinevate riietusstiilidega, nii et saad end tunda mugavalt nii reisides, koolis, tööl, jooksurajal kui ka teatris. Päriselt ka!

TUUB

Selle pealtnäha lihtsuse taga peitub südamega tehtud asi: 7+ aastat on see pisike Eesti firma valmistanud tooteid, mis oleksid väga funktsionaalsed ja just sellised, mida eestlasena tõesti ise tahaks selga panna ning kanda lausa mitu aastat. Siit ka teine oluline nüanss – jätkusuutlik maailmavaade! TUUB ei taha jätta endast jalajälge, mis ei vääri toote eluiga.

Kellele TUUB sobib?

Püksid ja TUUBid on ideaalsed tooted reisida armastavale inimesele, kes tahaks liikuda mugavalt ning kerge pagasiga.

Kindlasti on TUUBi kõik ühes kleit suurepärane lapseootuseks ning pärast on TUUBi abiga hea delikaatselt last tissitada ning ämmaemandad suisa soovitavad Recycled tuubi nn postpartum vööna, mitmeks keeratuna on ta täitsa bandaaži eest.

TUUB

Näiteks TUUBi multifunktsionaalse kõik ühes kleidi ülejäänud kvaliteetsest materjalist tehakse torusalle, sellest omakorda ülejäänud materjalist tulevad säärised ja kui veel midagi üle jääb, siis õmmeldakse pehme patsikumm ning päris jääkidest lõigatakse etiketile paelakene.

Meriinost sallid ja säärised sobivad seinast seina kõigile selle imematerjali austajatele. Võib öelda nii, et hästi praktiline kraam ning toodetud kõik Eestis rõõmsate inimeste poolt, kelle kõht täis ja inimõigused kaitstud.

TUUB

Astu sisse TUUBi e-poodi ja eelista eestimaist, mitte ära jäta oma raha mõnda odavasse välismaisesse veebipoodi!

TUUB
Foto: TUUB

Kommentaarid puuduvad