Reklaam sulgub sekundi pärast

Taavi Libe avameelselt oma reisisaate filmimisest: mul oli väga raskeid päevi

Brit Suurraid

Taavi Aafrikas
Taavi Aafrikas — FOTO: Erakogu

Jaanuari lõpus Aafrikast tagasi jõudnud Taavi Libe, kes käis seal oma uhiuut reisisaadet filmimas, tunnistab, et kuigi tervikuna oli elamus meeldiv, siis tuli kõigil võttemeeskonnas ette ka päevi, kus lihtsalt enam ei jaksanud. Kaasaarvatud temal endal.

Taavi veetis Ghanas reisisaadet filmides kokku kaks ja pool nädalat ning kaamera käis sisuliselt koguaeg. Kuigi materjali saadi palju ning kohti käidi läbi palju, oli see päeva lõpuks üsna kurnav. "Meie tiimil olid selle 17 päeva jooksul erinevad päevad, kus keegi ütles, et mitte midagi ei jaksa enam teha, sest sa olid nii läbi omadega. Õhtul näiteks teised jäid tiksuma ja keegi läks üksinda magama ära, sest sa lihtsalt ei suuda. Õnneks need olid erinevad päevad ja mul oli ka väga raskeid päevi. Seal ei olnud varianti, et sa jätad midagi vahele," tunnistab Libe. 

Taavi tunnistab, et kuigi nad teadsid enamvähem ette, millised teed neid Ghanas ees ootavad, venisid sõiduajad siiski ligi tund aega pikemaks, kui nad olid arvestanud. Niisiis võis ainuüksi viiekümne kilomeetri läbimine võtta aega lausa kolm tundi. See on omakorda tekitanud olukorra, kus terves riigis on väga halb taristu. "Kui sul on teed nii sitad, siis sul ei saa olla väga kiiret arengut, aga samas püsivad traditsioonid. Need külad olid hästi traditsioonilised. Innovatsioon on traditsiooni surm ja vastupidi," sõnab Libe.

Loe täispikka reisimeenutust koos Taaviga SIIT!

Reisisaade "Taavi Mallega Aafrikas" jõuab TV3 vaatajateni juba märtsis!

Kommentaarid puuduvad