Reklaam sulgub sekundi pärast

FOTOD | Selgus, kuhu ja kellega Taavi Libe reisile läks

Taavi Libe Aafrikas
Taavi Libe Aafrikas — FOTO: Erakogu

Jaanuari alguses kirjutasime, kuidas saatejuht Taavi Libe salapärase kaaslasega reisile läks. Nüüd on selgunud, kellega ta koos seiklema põrutas ja kuhu.

Jaanuari alguses postitas Taavi Libe "Märgatud Eestis" facebooki seinale foto, kus oli teda näha lennujaamas koos roosa kohvriga. Nimelt mindi filmima reisisaadet, mis jõuab TV3 eetrisse juba sel kevadel. "See on teistmoodi reisisaade, sest meie kaaslane pole sel sajandil kordagi reisil käinud ja lendab esimest korda. Ees seisavad seikluslikud nädalad riigis, kuhu ilmselt vähesed eestlased on sattunud," rääkis Libe toona, ent jäi seejuures salapäraseks, kuhu ja kellega täpselt minek on.

Nüüd võime avaldada, et Libe on reisil Ghanas, Aafrikas koos Mallega, kellega tutvus "Märgatud Eestis" saadet tehes. Üheskoos seigeldakse ringi 37-kraadises kuumuses ja seda kokku lausa kolm nädalat.

Vaata fotosid reisilt!

Möödunud aasta aprillikuus oli eetris saade, kus Malle oma murest Taavile rääkis - nimelt tellis ta endale puidust pingi, kus suveõhtutel perega juttu ajada ning puhata. Pink oli aga täiesti pehkinud ning Malle ei saanud töömehega enam ühendust.

Taavi võttis meistrimehega ühendust ning koos üritati jõuda mõlematele pooltele sobiva lahenduseni, ent ehitusmees ei tahtnud süüdistusi kuuldagi võtta ja asus hoopis Malle suunas kriitikanooli loopima. Vaata lähemalt videost!

Reisisaade "Taavi Mallega Aafrikas" jõuab TV3 vaatajateni juba märtsis!

Kommentaarid puuduvad