E-kaubanduse tulevik on siin – logistikaprobleemid on lahendatud

logistika
Fulfilly.ee

E-kaubandus on kiiresti muutunud tarbijate eelistatuimaks ostukeskkonnaks. Kuid selle kiire kasvu ja populaarsusega kaasnevad ka suured väljakutsed, eriti seoses toodete haldamise, pakkimise ja kohaletoimetamisega. Siin astub appi Fulfilly, et teha e-kaubanduse maailm märksa sujuvamaks ja efektiivsemaks.

Fulfilly pakub lao- ja tarneteenust, mis võimaldab e-kauplejatel keskenduda oma äri põhitegevusele. Enam ei pea nad muretsema toodete pakkimise, sildistamise ja saatmisega seotud tööde pärast, sest Fulfilly hoolitseb selle eest. Ettevõte on loonud tugevad suhted Eesti suurimate tarnijatega, võimaldades klientidel kasutada parimat võimalikku hinda ja transpordisoodustusi, mis tihti katab peaaegu Fulfilly teenuse hinna. See tähendab, et e-kaupmeestel on võimalus pakkuda oma klientidele kvaliteetset logistikateenust, ilma suurte kulude ja vaevata.

Fulfilly asutaja ja juht Janek Žurba selgitab: "Meie eesmärgiks on pakkuda e-poodidele täisteenust, et e-kaupmehed saaksid keskenduda oma äri põhitegevusele ning jätta kõik laonduse ja tarnega seotud töö meie hoolde. Kanname hoolt, et kliendi kaup jõuaks meie lattu ja saaks komplekteeritud, sildistatud tooted ning saadetud kliendile. E-kaupmees ei pea tundma muret kauba turvalise ja korrektse hoiustamise ega tellimuste õigeaegse täitmise pärast."

Üks Fulfilly suurimaid eeliseid on paindlikkus. E-kaupmeestel ei ole enam vaja fikseeritud rendiperioode ja neil on võimalus kasutada laoruumi vastavalt oma vajadustele. Lisaks sellele maksavad nad ainult kasutatud pinna ja teenuste eest ning igal ajal on võimalik leping lõpetada. See tähendab, et Fulfilly on partneriks ka siis, kui töötajad on puhkusel või hooajalised tellimused vajavad täitmist.

Ja mis kõige tähtsam, kogu Fulfilly laos olev kaup on nõuetekohaselt kindlustatud, tagades kaitse igasuguste ootamatuste vastu.

Fulfilly muudab e-kaubanduse logistikaprotsessid tõhusamaks, võimaldades e-kauplejatel keskenduda oma äri laiendamisele ja klientide rahuldamisele ilma logistikamureteta.

Fulfilly teenus algab kliendi kauba saabumisega lattu otse tarnijatelt. „Kuna meil on ülevaade oma klientide laoseisust, anname ka sellest märku, kui laoseis vajab täiendamist. Seejärel ladustame kauba, kontrollime kogused ja sorteerime,” tutvustab Žurba teenust lähemalt.

„Kuna meie laomoodul on ühendatud e-poe tarkvaraga, jõuavad tellimused meieni automaatselt. Tellimuse saabudes komplekteerime ja pakime kauba vastavalt e-poe ettekirjutustele ning saadame välja valitud tarnijatega. Meil on võimelus saata kaup välja samal päeval, kui tellimus saabub. Ja kui tellitud toode ei peaks tellijale mingil põhjusel sobima, tegeleme ka kauba tagastamisega.” Laoettevõttel on sõlmitud lepingud ja tehtud liidestamised kõigi tuntumate transpordiettevõtetega. Ja kuna Fulfilly kaudu saadetava kauba hulk on suur, saavad nende kliendid nautida mahu pealt paremat pakisaatmishinda.

Paki tellinud klientidel on võimalik oma saadetise järele tulla ka Fulfilly kontaktivaba PickUp punkti, mis asub ettevõtte modernse laohoone ees Kiilis Kangru tee 17. Sealt kauba vastuvõtmine on kliendile tasuta.

Personaliseeritud pakisaatmine

Kiireks ja mugavaks teeb uue teenusega liitumise see, et Fulfillyl on olemas liidestused kõigi levinumate e-poeplatvormidega nagu Shopify, WooCommerce, PrestaShop. Adobe Commerce, Quickbutik ja Mystore.no. Kui teie e-pood asub mõnel muul platvormil, suudavad ettevõtte arendajad selle tõenäoliselt ka Fulfilly laosüsteemiga liidestada.

Fulfilly on pühendunud sellele, et tagada, et ükski pakk ei lähe meie laost välja ilma personaaliseeringuta. Miks me seda teeme? Sest me soovime, et teie kliendid saaksid pakki saades erilise kogemuse osaliseks. Kui klient saab isikupärastatud pakendi, tekitab see hea emotsiooni ja loob tugevama sideme teie ettevõttega. Rahuldatud kliendid on sageli püsikliendid, ja mida rohkem rõõmu ja mugavust teie klientidele pakute, seda paremini läheb ka teie äriga.

Me oleme loonud standardlahenduse e-poe pakisildile, mis lisatakse igale väljasaadetud pakile koos saaja nimega. See annab teile võimaluse pakkuda personaalset kogemust oma klientidele ilma lisakuludeta. Kuid me oleme alati valmis rohkemaks! Kui teil on erilisi ideid või soove, võtke meiega ühendust, ja me aitame need teoks teha.

Fulfilly juht rõhutab: "Meie eesmärk on teha koostööd teiega, et luua unikaalne ja meeldejääv ostukogemus teie klientidele. Personaalne puudutus igal pakil on üks võimalus, kuidas seda saavutada."

Lisaks sellele saate hõlpsalt arvutada Fulfilly laoteenuse ligikaudse maksumuse meie veebilehel oleva hinnakalkulaatori abil. See aitab teil saada ülevaate teenuse kuludest ja kavandada oma logistikakulusid vastavalt oma eelarvele.

logistika
Fulfilly.ee

Fulfilly OÜ

[email protected]

ladu: +372 5309 1385

küsimused: +372 5194 8686

https://www.fulfilly.ee

Kommentaarid puuduvad